ساخت حجم های شیشه ای دکوراتیو با تکنیک استیند گلس

استفاده از تکنیک استیند گلس در ساخت انواع سازه های دکوراتیو، بسیار رایج و متداول است و بسته به خلاقیت و نوآوری افراد، در جاهای مختلف، و به اشکال گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از کاربردهای رایج و متداول شیشه های تزئینی استیند گلس، استفاده از آن ها در حجم های دکوراتیو شیشه ای به شکل های گوناگون است. امروزه نمونه های کوچک و بزرگ این حجم های دکوراتیو، به عنوان چراغ های تزئینی، دیوار کوب ها و یا سازه های دکوراتیو موجود در سقف و دیوار مورد استفاده قرار می گیرند و رنگ و لعاب متفاوت و بسیار زیبایی را در محیط مورد نظر به وجود می آورند.
حجم های شیشه ای

استفاده از حجم های شیشه ای استیند گلس در منازل مسکونی

همان طور که گفتیم این حجم ها، در جاهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال چه بسا افرادی که استفاده از تابلو، چراغ های دیوار کوب و غیره را، بر روی دیوارهای منازل خود ترجیح نمی دهند و به جای آن ها، علاقه مند به استفاده از سازه های دکوراتیو استیند گلس، به صورت حجم های مختلف می باشند. لازم به ذکر است که این حجم ها، به شکل های بسیار متنوع و در اندازه های دلخواه شما ساخته می شوند و کاملا متناسب با زوایا و برش های دیوارها و ستون های خانه ی شما، قابل طراحی و اجرا هستند. این حجم ها علاوه بر زیبایی که به محیط می دهند، در نورپردازی این فضاها نیز بسیار مفید و موثر هستند.
حجم های شیشه ای

استفاده از حجم های شیشه ای استیند گلس در سایر مکان ها

البته که این حجم های دکوراتیو، تنها در منازل مسکونی مورد استفاده قرار نمی گیرند و در ساختمان های تجاری و ادری، فرهنگی و هنری و بسیاری نمایشگاه ها و محیط های آموزشی نیز اسقابل استفاده هستند و موجب به وجود آمدن محیطی نو و متفاوت برای مخاطبان خود می شوند. کاربرد دیگری که در مورد حجم های دکوراتیوِ ساخته شده با تکنیک استیند گلس، بسیار پیشنهاد می شود، استفاده از آن ها در تالارهای بزرگ و سالن های همایش است، که این حجم های شیشه ای استیند گلس، نه تنها بر شکوه و عظمتشان می افزایند، بلکه کیفیت بصری آن ها را نیز، دوچندان می نمایند.
حجم های شیشه ایبرای ارتقای سطح کیفی محیط اطرافمان، کافی است کمی خلاقیت و نوآوری به خرج دهیم و کارهای تکراری و یکنواخت را کنار بگذاریم و به دنبال راه هایی برای زیباتر کردن محیط مورد نظر خود بگردیم. با مشاهده ی پروژه های مختلفی که توسط گروه ایراچی طراحی و اجرا شده اند می توایند، ایده های بسیار خوب و متنوعی کسب نموده و آن ها را در محیط اطراف خود پیاده سازی نمایید.

مطالب مرتبط