ساخت استخر های شیشه ای

استخر در منزل , ویلا و باغ با کاربردی شخصی فضایی لوکس ایجاد می کند و به همین جهت در صورت داشتن این فضا در محل زندگی خود می بایست به تزیینات و طراحی آن توجه خاصی گردد .

استخرهای شیشه ایاستفاده از شیشه در استخر می تواند به خاص شدن و متفاوت بودن فضای استخر کمک کند . شیشه متریالی است خاص که استفاده از آن در فضاهای گوناگون نیاز به مهارت در طراحی و اجرا دارد تا علاوه بر زیبایی کاربرد مناسبی نیز داشته باشد .

استخرهای شیشه ایشیشه و آب هر دو عناصری شفاف هستند که در کنار هم می توانند فضای استخر را بسیار متفاوت و خاص جلوه دهند . همچنان که در این تصویر ترکیب این دو ماده در کنار چوب توانسته فضایی منحصر بفرد را نمایش دهد .

استخرهای شیشه ایکاربرد شیشه در ساخت آبنما هایی متفاوت نیز می تواند گزینه ای مناسب باشد برای فضاهای آبی و استخر ها . استفاده از شیشه های مخصوص با مقاومت بالا حتما باید مورد توجه قرار گیرد .

استخرهای شیشه ایبه دیوارهای شیشه ای در استخر و فضاهای ورزشی خود بیندیشید چرا که علاوه بر جدا سازی فضاها توانسته اید وسعت و نور فضای خود را نیز از بین نبرید . این تصویر حس زیبایی را برای شما ایجاد می کند که دیوارهای شیشه ای توانسته اند آن را ایجاد کنند .

استخرهای شیشه ایاستخر تمام شیشه هر چند اجرایی بسیار متفاوت و تخصصی دارد ولی چنین زیبایی را فقط در انحصار فضای شما قرار می دهد تا نور , رنگ و شفافیت را در اختیار داشته باشید .

استخرهای شیشه ایاین تصویر ایده ایست از استفاده شیشه های خم در پنجره ها و دیوارهای استخر که انتخابی هوشمندانه بوده تا زیبایی فضای استخر در راهرو و راه پله ها نیز دیده شود .

استخرهای شیشه ایگروه ایراچی در طراحی فضاهای استخرهای روباز و داخلی ساختمان می تواند با بکارگیری متخصصان خود در زمینه تولید شیشه های ایمن , خم و دکوراتیو پیشنهادات خاص و متفاوتی را برای علاقمندان داشته و اجرا نماید .

مطالب مرتبط