ساحل را به خانه بیاورید

بگذارید نور به فضای داخل بیاید

دکوراسیون ساحلی باید نور طبیعی و چشم اندازهای زیبا داشته باشد. خانه های به سبک ساحلی درب شیشه ای لابی و پنجره های زیادی دارند که اجازه می دهد نور طبیعی به عنوان منبع اصلی روشنایی خانه باشد. پرده های پنجره ها باید ساده، شفاف، سبک باشد و به ندرت بسته شوند. به این فکر کنید آیا تا به حال در خانه ای ساحلی قدم زده اید که تاریک و کم نور باشد؟ فکر نمی کنم. پس حتی اگر شما مایل ها دورتر از دریا زندگی می کنید باید آن پرده ها را کنار بزنید و اجازه دهید نور طبیعی زیبا به داخل فضای خانه بیاید. به هر حال چه کسی دوست دار چشم اندازی فوق العاده از ساحل را با پرده ها بپوشاند؟ برای تشدید نور طبیعی در جای جای خانه از آینه های ونیزی استفاده کنید تا نور را در کل خانه بازتاب کند.

مبلمان راحت و الیاف طبیعی

مبلمان در دکوراسیون ساحلی همه چیز است ولی باید با دقت و باشکوه انتخاب شود. باید راحت و گرم و نرم باشد، اما این بدان معنی نیست که شما باید سبک و ظرافت را فدای این چیزها کنید. الیاف طبیعی مثل خیزران، نیشکر یا علف های دریایی را برای صندلی ها، کنف، سیزال، علف دریایی یا با بافت های پشمی را برای پوشش های کف خانه استفاده کنید. کاناپه های روکش دار از جنس پارچه کتانی یا پنبه ای ظاهری آرامش بخش را ایجاد می کند، اما اگر بچه دارید، استفاده از پارچه های چرم جیر در فضای بیرون از خانه با طرح های ماسه مانند بسیار سودمند است و برای تحقق این نوع دکوراسیون عملی تر است. پارچه های کتانی را ساده، نرم و تمیز و سبک انتخاب کنید. و نقاشی ها و قاب عکس ها آرامش بخش را در اطراف محیط نصب کنید.

جزئیات و وسایل چوبی و کف چوبی

برای اینکه ظاهر یک کلبه ساحلی را به خانه تان بیاورید، دیوارها را با وسایل به رنگ چوب سفید مثل تخته ها، قاب ها، تخته های چوبی پایین دیوار و صفحات کاذب سفید برای دیوار بپوشانید. سعی کنید از کف و میزهای سبک چوبی استفاده کنید. از چوب های بدون روکش، با رنگ های خاکستری، سفید، چوب های طبیعی درخت افرا، زبان گنجشک و بامبو استفاده کنید.

دکوراسیون ساحلیطراحی و اجرای جدا کننده های تیفانی و استیند گلس توسط تیم متخصص ایراچی

تعدادی کمی وسایل رنگی تیره تر هم اگر به طرز درستی مورد استفاده قرار گیرند می توانند به طراحی زیبای خانه ای که بیشتر از رنگ ها و رنگ آمیزی روشن استفاده می کند کمک کند تا شما را بیشتر به “سبکی سنتی و شبه ساحلی” نزدیک کند. اگر شما در جایی از کشور هستید که به هیچ دریایی نزدیک نیست، سبک شبه ساحلی بسیار به شما در اینکار کمک می کند و این حس را ایجاد می کند.
مطالب مرتبط