زیبایی یادبود با استفاده شیشه رنگی

برای کسانی که عاشقشون هستید به رسم یادگاری یک کار هنری سفارشی با شیشه رنگی بسازید.

زیبایی یادبود با استفاده شیشه رنگی

یادبودهای با شیشه فیوز گلس روشی منحصر به فرد و خصوصی برای یادآوری کسانی است که عاشقشان هستیم. اگر شما به دنبال تیمی از صنعتگران شیشه های رنگی هستید تا درخواست های تان درباره شیشه رنگی های یادبودی را برآورده کند، به دنبال تیمی جز تیم ما نباشید. صنعتگران ما زیباترین طرح ها و سفارشی ترین بافت ها را ارائه می کنند و محصولات ایراچی با دوام هستند و برای یک عمر ساخته شده اند.
زیبایی یادبود
بیشتر مشتریان ما به افتخار و یادبود کسانی که از دست داده اند یک قاب شیشه استین گلس به عنوان یادگاری در نظر می گیرند. این قاب ها ممکن است در دکور خانه خودشان به کار گرفته شود یا به آرامگاه یا دیگر مکان های مذهبی و عبادتگاه ها هدیه شود. دیگر تشکیلات به ما سفارش می دهند تا قاب های شیشه رنگی زیبایی را به منظور یادبود عزیزانشان برای کتابخانه ها، بیمارستان ها و دیگر مکان های خاص بسازیم. این قاب های احساسی و قلبی این امکان را به وجود می آورد که افراد جامعه عزیزانتان را از طریقی زیبا و خاص به یاد آور شوند. همچنین مکانی خاص را برای شما فراهم کنند تا به آنجا بروید که یادشان کنید.
زیبایی یادبود
چون ما می توانیم هر طرح سفارشی از شیشه رنگی را بسازیم، شما آزادید تا هر عکس و متنی را که می خواهید برای طرح استفاده کنید، مثلا اسم، پیامی یا اصلا متنی را در نظر نگیرید.
مشتری ها همچنین از طریق یادبودهای آویزی شیشه رنگی برای عزیزانشان یادگاری ساختند، یا خیلی راحت یک نورگیر شیشه رنگی ساخته شده را برای آویزان کردن جلوی پنجره انتخاب کردند. این گزینه ای ایده آل برای مشتریانی است که ممکن است بخواهند در آینده نقل مکان کنند و می خواهند یک یادبود شیشه رنگی داشته باشند که به طور دائمی در ساختمان و خانه شان نصب نشده باشد.
درحالی که ما به زیبایی یادبودهای سفارشی شیشه دکوری خود افتخار می کنیم، این کیفیت این هدایای شیشه رنگی است که باعث شده مشتری ها ما را انتخاب کنند. این هدایا، شیشه رنگی های معمولی نیست.
زیبایی یادبود
هدایای شیشه رنگی سفارشی ما و یادبودهای شیشه رنگی آویزی، قوی و با دوام هستند. در شرکت شیشه رنگی، ما مواد خاصی را استفاده می کنیم که استحکام و دوامی بی حد و حصر و همچنین زیبایی و رنگی با دوام را ارائه می کند. یادبودهای شیشه رنگی ما استحکامی ۲۵۰ برابر بیشتر از شیشه های معمولی عرضه می کند. مقاومت بالا در برابر ضربه یعنی اینکه این تزئینات برای یک عمر کار می کنند. برخلاف دیگر یادبودهای شیشه رنگی، صفحات ما از شیشه پلیمری ساخته شده اند، همان چیزی که برای پنجره های هواپیما استفاده می شود، تا آن ها را عملا غیر قابل شکستن کند. نه تنها مواد ساخت قوی هستند بلکه رنگ نیز با حرارت به طور مستقیم در شیشه ذوب شده است تا رنگی درخشان و با عمر طولانی را تضمین کند که در برابر کمرنگ شدن مقاوم است.
زیبایی یادبود
تیم کارگاهی ما به شما کمک می کنند تا انتخاب هایتان را تا حد ممکن به راحتی و سریع انجام دهید. شما می توانید از بین هزاران طرح انتخاب کنید یا می توانید به طور مستقیم با طراحان ما ارتباط برقرار کنید تا طرح های شیشه فیوز گلس را کنار هم قرار دهید تا کاملا مطابق ذوق شما سفارشی سازی شود. همکاران طراح پرتلاش و باهوش ما برای کمک به شما در دسترس هستند. مشاوران می توانند کمک کنند تا به پاسخ هر سوالی که ممکن است درباره طرح های خاص شیشه های تزئینی یا جزئیات فنی داشته باشید برسید. تیم حرفه ای خوش ذوق ما با شما کار می کنند و از اندازه ها و اولویت ها رنگی شما استفاده می کنند تا یادبودهای شیشه تیفانی کاملی به افتخار عزیزانتان بسازید.
اگر شما عزیزی دارید که برای شما خاص است و می خواهید به او ادای احترام کنید، همین امروز با تیم خوش ذوق طراحان ما تماس بگیرید و شروع به ساخت یادبود شخصی خودتان کنید.

فواید استفاده از شیشه رنگی در یادبودها

  • شیوه ای شخصی برای یاد کردن عزیزان
  • سفارشی سازی شده مطابق با اندازه، رنگ و مشخصات ابعادی شما
  • هدیه ای زیبا برای آرامگاه ها یا دیگر مکان های خاص
  • شیشه رنگی ما مستحکم و با دوام است و به استحکام ۲۵۰ برابر اش نسبت به شیشه های معمولی می بالد
  • رنگدانه های معدنی درخشان با گرما در شیشه ذوب می شوند تا رنگی بدون کمرنگ شدن را تضمین کنند
  • ۱۰۰ بدون سرب
  • ساخته شده به وسیله صنعتگران خوش ذوق شیشه رنگی
مطالب مرتبط