راه های زیباسازی در دکوراسیون های سفید رنگ

شاید دوست داشته باشید طراوت و تازگی را برای خانه خود به ارمغان بیاورید اما به این توجه کرده اید که استفاده زیاد از رنگ های سفید و روشن باعث ایجاد حس سردی در خانه خواهد شد در زیر نمونه هایی برای ایجاد حس تازگی در خانه شما اورده شده است.

دکوراسیون سفیدمی توانید مثلا در اشپزخانه خانه از وسایل رنگی استفاده کنید سطح های سفید حس خوبی را بشما خواهند داد و با تلفیق رنگ ها در ان می توانید حس های مختلفی در بیننده ایجاد نمایید استفاده از قفسه های باز یکی از بهترین راه حل ها برای نمایش ظروف زیبای اشپزخانه می باشد.

دکوراسیون سفیداستفاده از صندلی های سبک و رنگارنگ در کنار اوپن و یا جزیره اشپزخانه می تواند بسیار مفید و کارا باشد و همچنین تغییر زیادی در رنگ بندی خانه شما ایجاد نماید.

دکوراسیون سفیدمی توانید در کف خانه نیز از فرش های رنگی استفاده نمایید این فرش ها رنگ سیاه و سفید دارند و توجه شما را بخود جلب می کنند و همچنین یک راه بسیار مناسب برای تغییر فضا و رنگ بندی در خانه می باشند.

دکوراسیون سفیدیک فرش دراز می تواند در راه روی خانه شما نقش بسیار مهمی را ایفا کند و یک حس بسیار شاد به شما و خانه شما بدهد.

دکوراسیون سفیدرنگ های چوبی بسیار کاربردی می باشند و باعث می شوند نمایی بسیار زیبا به خانه شما بدهند می توانید از این رنگ ها در تلفیق و ساختن دکوراسیون خود استفاده نمایید و از میزها و دکوراسیون ها چوبی بیشتری در خانه خود استفاده نماید.

استفاده از چوب همانند این عکس استفاده از یک نردبان زیبا می تواند نمایی بسیار خود به خانه شما ببخشد و یک نردبان زیبا موجب ایجاد افکتی مناسب در خانه شما شود.

دکوراسیون سفیدیک سقف چوبی که رنگ سفید به ان زده شده است می تواند شفافیت خاصی را در خانه شما ایجاد نماید.

دکوراسیون سفید

مطالب مرتبط