دیواره های نورگیر با شیشه های تزئینی تیفانی و استیند گلس

همه ی ما با کاربرد نورگیرهای شیشه ای تیفانی و استیند گلس در ساختمان های مختلف، آشنا هستیم و اکثر ما به دیدن نورگیرهای شیشه ای در سقف عادت کرده ایم. اما نورگیرها، همیشه در سقف ساختمان ها، مورد استفاده قرار نمی گیرند و بعضا به صورت نورگیرهای سراسری در دیواره ها نیز به کار می روند. همانطور که می دانید، نورگیرها برای استفاده از حداکثر نور طبیعی خورشید، در محیط داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند و استفاده از شیشه های تزئینی تیفانی و استیند گلس در ساخت نورگیرها، باعث می شود تا علاوه بر انعکاس نور طبیعی در محیط، خود دیواره ی نورگیر نیز، به عنوان عنصری دکوراتیو در زیباتر شدن محیط، تاثیر بسیار داشته باشد.

دیواره های نورگیر


استفاده از دیواره های نورگیر، با شیشه های تزئینی تیفانی و استیند گلس در اماکن مختلف

کاربرد دیواره های نورگیر، که مزین به شیشه های تزئینی تیفانی و استیند گلس شده اند، بسیار متنوع است و در اماکن مختلف و با ابعاد و اندازه های متنوعی اجرا می شوند. کافی است ویژگی های محیط مورد نظر خود را بشناسید و طرح و رنگ ایده آل برای آن فضا را پیدا کنید، سپس به راحتی می توانید به مشاوره با متخصصان شرکت ایراچی پرداخته و پس از تعیین مکان مناسب جهت اجرای دیواره ی نورگیر، تصمیمتان را عملی کنید و بدین ترتیب کیفیت بصری محیط مورد نظر خود را، افزایش دهید. دیواره های نورگیر شیشه ای، قابل استفاده در منازل مسکونی، مجتمع های اداری و تجاری و آموزشگاه ها و نمایشگاه های بسیاری می باشند. به ویژه در مورد گالری های هنری و محیط های فرهنگی، استفاده از این دیواره های نورگیر، بسیار متناسب با هویت محیط است و جنبه ی هنری فضا را تقویت می کند.
دیواره های نورگیر

مزایای استفاده از دیواره های نورگیر تیفانی و استیند گلس در اماکن عمومی

یکی بزرگ ترین مزیت های استفاده از دیواره های نورگیر شیشه ای با تکنیک تیفانی و استیند گلس، ماندگاری آن ها در ذهن مخاطب است. تصور کنید، وارد مجتمع یا تالاری شده اید که در بخشی از خود، دارای دیواره ای ساخته شده از شیشه های تزئینی تیفانی و استیند گلس می باشد که نور طبیعی آفتاب را در محیط منعکس می کنند و به محض ورود به آن بنا، نظر همگان را به خود جلب می کنند. چنین فضایی تا ابد در ذهن مخاطبان باقی خواهد ماند و تاثیر بسیار مثبتی بر روی آن ها خواهد گذاشت. همین ویژگی موجب شده است تا افراد زیادی برای ثبت اماکن خود در ذهن مخاطبانشان، از چنین تکنیک هایی استفاده کرده و ضمن بهره مندی از زیبایی و عملکرد این سازه ها، بیشترین اثر مثبت را بر روی مخاطبانشان باقی بگذارند.

مطالب مرتبط