۸ دکور سیاه و سفید خیره کننده

کتابخانه سیاه و سفید

این خانه قدیمی و در عین حال مدرن در شیکاگو توسط شرکت معماری PROJECT بازسازی و دکوراسیون شده و دارای سبکی مدرن و جسورانه است .
شاید از نظر بسیاری از بیننده ها اتاق ها بسیار شلوغ و گیج کننده باشند اما هدفاین شرکت خوش نام مانند هر متخصص دکوراسیون داخلی دیگر رعایت اصول معماری و مهم تر از آن جلب رضایت مشتری است .
زوج صاحبخانه هر دو هنرمند و متفاوت اند و از همین رو از معمار خانه خواستند که خانه ای متفاوت و سرگرم کننده برای آنها بسازد. نتیجه اینطور شد که حتی اتاق مطالعه خانه هم دارای تزئیناتی درشت و خیره کننده شد.

 

اتاق نشیمن سیاه و سفید 

این خانه که در مزرعه ای در خارج شهر واقع شده شاهکار معمار خوش نام آمریکایی شان اندرسون است . صاحب این خانه به اتاق های تیره علاقه بسیاری داشته و به همین دلیل کل خانه مطابق خواسته آن با ترکیب رنگ سیاه و سفید دکور شده .
در این اتاق نشیمن تمام دیوار ها و سقف خانه سیاه زغالی و کف و پرده ها سفید رنگ هستند تا از خفگی اتاق جلوگیری کنند . در این اتاق و البته کل خانه که رنگ سیاه بسیار غالب است در تمام وسایل تزئینی و جزئیات از المان های طبیعی استفاده شده تا تاثیرات منفی رنگ سیاه را خنثی کنند.
همچنین در مکان های پر استفاده مانند اتاق نشیمن از سقف نور گیر شیشه ای استفاده شده تا نور خانه به بهترین نحو تامین شود. نتیجه شاهکاری بسیار خیره کننده است که هر بیننده ای را وادار به تحسین میکند.
دکوراسیون داخلی

 

در حمام این خانه پاریسی تمام المان ها و رنگها به کار گرفته شده تا فضا را تمیز و آرامش بخش کنند. وان حمام با طراحی خاص و متفاوت اش در کنار صندلی های ظریفی فلزی و دیوار های مرمرین بسیار زیبا و لوکس و زمین سیاه ساده همگی حمامی متفاوت و شیک بوجود آورده اند.

 

این آشپزخانه خاص متعلق به خانه طراح دکوراسیون داخلی جورج نانو است . کابینت های آشپزخانه سفارشی و سنگ روی کابینت ها مرمر بسیار مرغوب است .
نیمکت های سیاه رنگ دست دوم اند و از سایت ebay خریداری شده اند . مجسمه فلزی انتهای آشپزخانه هم در یکی از بازار های دست دوم فروشی پاریس خریداری شده.

 

دکوراسیون داخلی

این خانه بزرگ که توسط طراح نیویورکی “کلی بهون” طراحی شده در هر المان حرفی برای گفتن دارد . تمام دیوار ها با کاغذ دیواری سیاه و شلوغ پوشانده شده .
فرش کف اتاق خود دارای طرحهای درشت و شلوغ است نیمکت انتهای اتاق یکی از کارهای بینظیر استدیو “برادران هاس” است . حتی روی تخت ها هم شلوغ و متفاوت است .

 

اتاق خواب سیاه و سفید ساده

در این اتاق خواب ساده و آرامش بخش تمام المان های اصلی اتاق از رنگ دیوار ها و کف تا رنگ روتختی و لوستر اتاق به رنگ سفید خالص اند با این حال برای زنده کردن اتاق و متعادل کردن فضا طراح هوشمند این خانه از المان ها و جزئیات کوچک به رنگ  سیاه در کتابخانه استفاده کرده.

دکوراسیون داخلیاتاق خواب سفید

در این نمونه هم مانند نمونه قبلی تمام المان های اصلی به رنگ سفید هستند و تنها مقداری رنگ در تابلو های نصب شده بر دیوار دیده میشود.

دکوراسیون داخلی

حمام سیاه و سفید و قرمز

این حمام میهمان که متعلق به خانه معمار معروف فیلیپ ورگیلن میباشد علاوه بر رنگ های سیاه و سفید از رنگ قرمز بسیار خوشرنگی در جزئیات اتاق استفاده کرده . این رنگ انرژی بخش و زیبا همیشه و براحتی در ترکیب های سیاه و سفید دیده میشود و تقریبا همیشه نتیجه عالی است .
دکوراسیون داخلی

 

اتاق خواب مینیمالیست

این اتاق خواب کوچک و ساده درست شبیه یک عکس یا تابلو است که تمام المان های آن با دقت بسیاری در کنار هم قرار گرفته اند . تنها صندلی قدیمی بژ رنگ است که این قاب سیاه و سفید را به هم متصل کرده.
تمام جزئیات اتاق در سادگی کامل و تنها به هدف کاربردی بودن انتخاب شده اند و نتیجه اتاق خوابی دنج و خاص شده.
مطالب مرتبط