دکور ساحلی برای تابستان

یک شب مطبوع در کنار دریا، گیتار آکوستیک بر روی عرشه، یک نوشیدنی چتری در دست … نکات ما برای یک دکوراسیون داخلی خانه ساحلی راحت و مطلوب تنها چیزی است که برای تکمیل یک چشم انداز تابستانی نیاز داریم.
تابستان اینجاست و زندگی آسان است. با یک نسیم گرم تابستان و یک نوشیدنی گرمسیری در دست، تقریباً می توانیم حس کنیم که زندگی یک دور تکرار موسیقی جک جانسون است و ما داریم زندگی را از طریق عینک های گل رز رنگارنگ می بینیم.
اما چه کسی می گوید که بعد از پایان فصل تابستان شما باید به افسردگی برگردید؟ نکات ما برای دکور خانه ساحلی مطلوب و راحت، این حس را پس از یک روز سخت برای شما به ارمغان می آورد.

۱- انتخاب رنگ

علم می گوید که رنگ سفید می تواند به شما احساس پاکی بدهد، رنگ های گرم و قهوه ای به شما احساس گرمی می دهند و آبی ها شما را آرام می کنند، پس چه رنگ بندی آرامی برای گریز شما از شهر بهتر است؟
ما کسی نیستیم که با علم بحث کنیم. با ترکیب رنگ های  سفید روشن، قهوه ای مایل به زرد، و آبی تیره در مبلمان و دکوراسیون شما می توانید به خانه خود حس یک قایق چوبی رویایی بدهید. (البته بدون سختی کار قایق مذکور!)

۲- مواد طبیعی

اگر طرفدار رفتن به طبیعت واقعی (سلام به آفتاب سوختگی و پشه ها) نیستید، می توانید با مواد طبیعی، طبیعت را به خانه بیاورید.
موادی که به شما یک حس واقعی می دهد. نمونه هایی مانند پارچه های الیاف طبیعی، مبل های بزرگ کتانی لوکس، سطوح چوبی زیبا، شیشه فیوزگلس ، صندلی های سبدی دست ساز، و حتی یک قطعه استخوان یا خز خانه شما را به یک بهشت بیرون از خانه تبدیل می کند… البته به علاوه یک موزیک زیبا!

۳- زندگی با گیاهان

مواد طبیعی برای شما کافی نیستند؟ برای اینکه خانه خود را به یک محیط ارگانیک (تصفیه) تبدیل کنید، هیچ راهی بهتر از اضافه کردن حس زندگی و تنفس به آن نیست. گیاهان آپارتمانی را وارد کنید. گیاهان آپارتمانی نه تنها انرژی انکارناپذیری را به فضای اطرافش می بخشند بلکه به خانواده و دوستان شما می گویند”
بله من مسئولیت کافی برای مراقبت از این موجود زنده را دارم”. ما عشق بی پایانی به درختان انجیر، موز و کائوچو داریم، اما این غیرمسئولانه نیست که انواع گیاهان شاداب برای تازه واردان گیاهی را توصیه کنیم.
حداقل تلاش و حداکثر هوشمندی؟ بله، لطفاً. اگر شما هنوز به توانایی های خود برای زنده نگه داشتن گیاهان شک دارید، می توانید همیشه از گیاه مصنوعی استفاده کنید. (رازتان بین خودمان می ماند)

۴- سبک زندگی بدون تکنولوژی

ما در مورد شما نمی دانیم، اما ما گاهی از تکنولوژی خسته می شویم. روزهای تمام نشدنی خیره به کامپیوتر یا گشت زنی در اینستاگرام می تواند ما را از دنیای واقعی بیرون بکشد و ما را از چیزهای که واقعاً مهم هستند دور کند.
یک فرار ساحلی باید یک فرار باشد؛ ما توصیه می کنیم تمام فن آوری ها را در خانه بگذارید و فقط موارد ضروری مثل قهوه ساز را نگه دارید. اگر مردم را دور هم جمع می کنید یا ذهنتان را با دور شدن از ترس های روزمره آرام می کنید به سرگرمی هایتان اضافه کنید.
میزهای بیلیارد، میزهای چرخدار و قفسه های کتاب بزرگ و ضروری تنها چند نمونه از بیشمار برای جایگزین کردن آن پوچی که تلویزیون در ورای خود دارد، هستند.
دکور خانه ساحلی

۵- لوازم جانبی کنار دریا

و هیچ خانه ای بدون متعلقات که همه چیز را به هم ربط دهد، کامل نیست. اما همان طور با هر زمینه ای بیرون نروید. با لوازم جانبی ساحلی برای خانه ساحلی خود انتخاب کنید…. گره های دریایی، قایق های کوچک، صدف ، شیشه های تزئینی ، تخته موج سواری. با مقدار کمی از این ها هم تأثیر زیادی بر جا خواهد گذاشت.
مطالب مرتبط