دکور خانه با آباژور استیند گلس-قسمت اول

ایده های دکوراسیون با آباژور های استیند گلس

چقدر جسارت استفاده از آباژورهای استیند گلس در دکوراسیون خانه خود را دارید. این وسایل روشنایی برجسته و رنگارنگ، هیچ چیز یکنواختی ندارند، در نتیجه یکپارچه سازی و هماهنگ کردن آن با محیط خانه تان، یک چالش است. وقتی که یکی از این وسایل درخشان را به محیط خانه تان بیاورید، هرگز از آن سیر نمی شوید؛ این وسیله به بخشی تماشایی و احتمالا برای روشنایی در خانه تان تبدیل می شود و به محیط، زندگی می بخشد.
برای اینکه بر این چالش ها غلبه کنید باید به سراغ شرکت هایی مثل Barbara Streisan، Beatles و David Geffen بروید که در زمینه روشنایی فعالیت می کنند و فقط چند نمونه از شرکت هایی هستند که به دکوراسیون منزل با آباژور های استیند گلس معروف اند.
برای دکوراسیون خانه تان با آباژور های استیند گلس به ایده و نمونه طرح نیاز دارید؟ چه شما بخواهید بدانید که چطور دکوراسیون خانه تان را با سبک قدیمی نیوو (Nouveau) آباژور های تیفانی انجام دهید یا با آباژور های جدید ساخت صنعتگران عصر حاضر، ما به شما در این زمینه کمک می کنیم. نگاهی به ایده های ما برای دکوراسیون با شیشه های تزئینی بیندازید. این نکته و پیشنهاد مطابق با خواسته شما، به شما کمک می کند تا فضایی هماهنگ و هارمونیک ایجاد کنید که کاملا نیاز شما به استیند گلس را پاسخ می گوید و کار شما را آسان می کند.
آباژور استیند گلس

– از یک آباژور استیند گلس برای روشنایی قاب عکس، میز یا ویترین استفاده کنید.

یک ویترین یا کلکسیون با آباژور تیفانی طرح سنجاقکی همراه با ظروف و وسایل شیشه ای : این آباژور استیند گلس در فضا دو نقش ایفا می کند. این آباژور به عنوان نوربرجسته برای ظروف شیشه ای اطراف خود به منظور درخشندگی آنها و برق زدنشان مفید خواهد بود. همچنین با نورهای رنگارنگ و شکل دوست داشتنی اش، به بخشی جدایی ناپذیری از ویترین ظروف شیشه ای تبدیل می شود. طرح ها سنجاقکی آباژور، چشم ها را مجذوب خود می کند درحالیکه نور برنزی آباژور در طرف مقابل، جذابیتی درخشان به مجموعه ظروف شیشه ای می دهد.
آباژور استیند گلس  آباژور استیند گلس نقطه کانونی این مجموعه بی جان است که سفال های رزویل (Roseville)، ظروف شیشه های تزئینی و تیله ها و دیگر اشیا را شامل می شود. آباژور کیفیتی بصری به این مجموعه می دهد که بدون آن هرگز به آن دست نمی یابد.
آباژور های استیند گلس اگر درست انتخاب شوند و با دقت مورد استفاده قرار گیرند، بهترین روش برای استفاده نوربرجسته هستند. سایه های جذاب و عناصر منحصر به فرد در طراحی آن می تواند به مجموعه ای از وسایل بی جان که روی طاقچه قرار دارند، زندگی ببخشد. آباژور استیند گلس احتمالا بلندترین شئ در بین مجموعه ای از ظروف، گلدان ها و کوزه ها، اشیاء سفالی، فنجان ها، بشقاب ها، سبدها، جاشمعی ها یا سینی ها است؛ پس طبیعتا آباژور نقطه کانونی این مجموعه است.
روشن شدن آباژور، کامل کننده این صحنه است. روشنایی آن درخشش گرمی را به فضا اضافه می کند؛ آباژور جزئیات ریز کارهای هنری را نمایان می کند و سبب درخشش ظروف شیشه ای می شود.
آباژور استیند گلس را تقریبا می توان به عنوان نور برجسته برای هر مجموعه شئ استفاده کرد، چه کارهای هنری شیشه ای باشد، چه عروسک های ماتریوشکای روسی، تنگ های بلوری یا عروسک های کوچک اسب. استفاده از این آباژور ها مخصوصا در کنار آباژور های استیند گلس تیفانی با سبک نیووی صنعتگران یا مجموعه های هنری و صنایع دستی بسیار، مناسب است، اما از ترکیب و در کنار هم قرار دادن سبک های مختلف هراسی نداشته باشید.
مطالب مرتبط