دکور آینه تراش خورده روی دیوار

مکان اجرا :  واحد مسکونی واقع در خیابان عمار ( نیاوران  )

نقش آینه بر دیوار

آینه کاری هنری اصیل و ایرانی است که شاید امروزه کمی از ذهن ما ایرانیان دور شده است وکاربرد آن را در معماری و دکوراسیون مدرن امروزی خانه هایمان به فراموشی سپرده ایم در حالیکه آینه علاوه بر آنکه نور و درخشش را به فضای داخلی هدیه می دهد , به عنوان عنصری صیقلی و با قابلیت انعکاس  می تواند به بزرگنمایی فضا نیز کمک کند .
چگونگی استفاده از این المان موثر در فضای داخلی بایستی توسط طراحان برنامه ریزی شود که با توجه به نظر کارفرما و البته شرایط فضای داخلی انجام می پذیرد .

نصب آینهشروع کار با اندازه گیری فضا و سپس صحبتهای اولیه با کارفرما بود تا بتوانیم طراحی را با توجه به نیازها و سلیقه مشتری انجام دهیم . پس از آن طراحی کار بر اساس ابعاد تقریبی ۶۰ ,۴۰ و ۲۰ سانتیمتر انجام شد .

نصب آینهپس از تایید طرح آینه سفید ۴ میل با تراش ۲٫۵ سانت در ابعاد و تعداد محاسبه شده طرح ساخته شده و برای نصب آماده گردید .
نصب آینه ها در حدود ۴ ساعت به طول انجامید و به طور کامل نصب شد. از آنجاییکه برای خشک شدن کامل چسب مخصوص آینه نیازبه گذشت حدود ۱۰ ساعت زمان می باشد , روز بعد برای جدا کردن چسبهای موقت و پاک کردن کامل کار مراجعه کرده و کار به طور کامل تحویل کار فرما شد .

نصب آینهنصب آینهآینه های نصب شده روی دیوار این واحد در طول روز با انعکاس نور طبیعی پنجره به داخل منزل فضا را روشن تر می کنند و همچنین فضای کلی خانه را بزرگتر نشان می دهد و در مجموع عاملی موثر در زیبا تر شدن فضای آن شده است .

نصب آینهنصب آینه

مطالب مرتبط