دکوراسیون گرفته شده از دهه های قبل

در دهه ۱۹۲۰ که سالهای خوش بینی بود و تغییرات بزرگی در صنعت و مواد و طراحی ایجاد گردید و محبوب شد  و عکس ها رنگ ها جایگاه خاصی در هنر دکوراسیون پیدا نمودند.

دکوراسیون گرفته شده از دهه های قبلدر بین سالهای ۱۹۲۰ تا ۱۹۳۰ سالهای طلایی برای هالیوود بود که باعث شد تغییرات زیادی در صنعت دکوراسیون ایجاد نماید این مبلمان های چوبی یادگاری از ان دوران می باشند.

دکوراسیون گرفته شده از دهه های قبلاستفاده از شیشه های ویسکی خالی و یا نوشابه ها در دکوراسیون این سالها بسیار رایج بود و بعنوان یکی از موارد پر استفاده در دکوراسیون ها بکار می رفت.

دکوراسیون گرفته شده از دهه های قبلاستفاده از اینه ها با طرح های مختلف در جاهای مختلف خانه کاربرد زیادی دارد و بسیار مورد استفاده می باشد.

دکوراسیون گرفته شده از دهه های قبلاستفاده از ست ها بسیار کاربرد بود بطوری که از همه چی یک جفت خریداری می گردید و در دکوراسیون قرار می گرفت.

دکوراسیون گرفته شده از دهه های قبلمبل های ابری و روکش های چرم با طرح های مختلف در این دوره ها کم کم مد گردید و در دکوراسیون ها از انها استفاده شد.

دکوراسیون گرفته شده از دهه های قبلدر دکوراسیون ها مرکز توجه به شومینه جلب گردید و بعنوان مرکز توجه استفاده شد و دکوراسیون بر طبق جهت و اندازه این شومینه تعیین می گردید.

دکوراسیون گرفته شده از دهه های قبلمیزهای چایی ویا قهوه با طرح های مختلف و شکل ها مختلف طراحی و ساخته شد و به مبلمان ها طرح هایی جدید اهدا نمود.

دکوراسیون گرفته شده از دهه های قبلرنگ های نقره ای و آبی در این دهه ها بسیار محبوب شده بود و استفاده می گردد این رنگ ها بسیار زیبا و باعث ایجاد طرح ها و جذابیت های خاصی در نوع دکوراسیون بندی می گردید.

دکوراسیون گرفته شده از دهه های قبلاستفاده از لامپ ها و چراغ های روشنایی نقش بسیار مهمی در نمایش و زیبایی خانه دارد در این دهه ها اباژور ها و چراغ های زمینی کم کم همه گیر شد.

دکوراسیون گرفته شده از دهه های قبلاستفاده از سمبل ها و نشان ها بسیار همه گیر شد و علایم مصریان و افریقایی ها در دکوراسیونها استفاده زیادی پیدا کرد.

مطالب مرتبط