دکوراسیون داخلی , طراحی , نظارت , اجراء

زمانهای زیادی از عمر یک انسان در فضای داخلی سپری می شود و انسان امروز دیگر فقط به دنبال داشتن سر پناهی برای خود نیست بلکه این سر پناه باید به لحاظ امکانات رفاهی , آرامش فضا و زیبایی نیز نیازهای او را برآورده سازد . همچنین آنچه به یک بنا روح می بخشد فضای داخلی آن است که از یک طرف تاثیر مستقیمی بر نحوه انجام فعالیتهای ما دارد و از سوی دیگر نگرش , احوال و شخصیت ما را تحت تاثیر قرار می دهد . بر این اساس هدف طراحی داخلی بهبود عملکرد فیزیکی و روانی افراد در فضا است.
با توجه به تمامی این موارد اهمیت دکوراسیون داخلی بر کسی پوشیده نیست و نیاز استفاده از طراحان و مشاوره های طراحی داخلی جزء ضرورتهای یک بنا و ساختمان به حساب    می آید . این نکته را باید در نظر داشت که استفاده از طراحی داخلی مختص به فضاهای خاص و اعیانی نمی باشد چرا که یک آپارتمان کوچک به مراتب نیاز بیشتری به طراحی داخلی دارد تا بتوان از فضاها به بهترین شکل استفاده کرد و یا یک فروشگاه و یا مغازه کوچک با بهره گیری از یک دیزاین خاص به بهترین شکل می تواند اجناس خود را به نمایش در آورد و مشتریان را برای خرید , در شرایط بهتر و مناسب تری قرار دهد .
دکوراسیون داخلیگروه ایراچی با بهره گیری از کادر مجرب و حرفه ای خود در بخش طراحی , نظارت و اجراء به شکلی عمل می کند که مشتریان در هر قسمت از کار از مشاوره کامل بهره گرفته و با دیدن طرحهای سه بعدی فضای خود بتوانند قبل از اجراء فضای خود را به خوبی تجسم کنند و در صورت نیاز به هر تغییری آن را قبل از اجراء اعمال نمایند .
علاقمندان می توانند پس از تماس با ایراچی از مشاوره و بازدید رایگان از محل توسط کارشناسان ما بهره مند شوند و در صورت تمایل پس از عقد قرار داد طرح سه بعدی فضا اجراء می شود . پس از نهایی شدن طرحها و مشخص شدن کلیه جزییات فضا سازی , طرح وارد مرحله اجراء می شود . در این مرحله نیز کادر اجرایی ایراچی با استفاده از افراد متخصص خود  و کارگاههای متعددی که در اختیار دارد در خدمت مشتریان عزیز خواهد بود .

 

مشاهده برخی نمونه کارها در سالهای اخیر

مطالب مرتبط