دکوراسیون خانه به سبک ساحلی

یکی از سوال هایی که خیلی زیاد از طرف خوانندگان سایت دریافت میکنیم این است که چطور دکوراسیون خانه مان را به سبکی ساحلی انجام دهیم وقتی در جایی زندگی می کنیم که اصلا به دریا نزدیک نیست؟ دکوراسیون به سبکی ساحلی ساده تر آن چیزی است که شاید فکرش را بکنید و ما در اینجا قصد داریم چند روش را درباره دکوراسیون به سبکی ساحلی برای خانه تان معرفی کنیم.
چطور دکوراسیونی به سبکی ساحلی داشته باشیم؟
دکوراسیون خانه به سبک ساحلیوقتی شما کلمه “دکوراسیون سبک ساحلی” را می شونید ممکن است تصاویر و سبک های زیادی به ذهن شما خطور کند. امیدوارم طوطی ها، قاب عکس هایی از هاوایی، درخت های نخل با لامپ نئون، بارهای با شمایلی عجیب و غریب و فلامینگوهای صورتی به ذهنتان نیامده باشد. فکر می کنم همه ما موافقیم که باید از ظاهری “مرگاریتاویلی Margaritaville” در خانه مان بپرهیزیم، درسته؟

دکوراسیون خانه به سبک ساحلیسبک ساحلی آمریکایی

سبک ساحلی آمریکایی باید حس و حالی آرامش بخش، ملایم و آرامشی دریاکناری داشته باشد بدون ترس از اینکه ناگهان چیزی بر سرتان بیوفتد. سبک ساحلی آمریکایی را می توان در زیرگروه هایی مثل محیطی شبه ساحلی (سبکی که خودم استفاده می کنم)، کلبه ساحلی و ساحلی امروزی دسته بندی کرد. که تمام آن ها بدون در نظر گرفتن اینکه شما کدام یکی از این زیرگروه های را انتخاب کنید، ویژگی های مشترک زیادی دارند، یعنی نور طبیعی زیاد، مبلمانی که از الیاف و مواد طبیعی ساخته شده اند، رنگ آمیزی با رنگ های الهام گرفته شده از اقیانوس، استفاده ماهرانه از درخشش شیشه های تزئینی و آینه ها و عناصر طبیعی که از دریا یا ساحل “پیدا کرده اید” به عنوان وسایل مورد استفاده در دکوراسیون.

دکوراسیون خانه به سبک ساحلیرنگ آمیزی با رنگ های ساحلی

انتخاب مناسب رنگ های دیوارها و اجرای آینه روی دیوار می تواند به شما کمک کند که خیلی سریع خانه تان به محیطی تبدیل کنید که حس و حالی از محیط یک ساحل دارد. اقیانوس، آسمان و ماسه می تواند به شما در انتخاب رنگ مورد نظرتان برای رنگ آمیزی کمک کند.
رنگ های خاکستری چوب ها و شن های گرم و نرم را تصور کنید …
رنگ سفید استخوانی مثل رنگ قایق های ماهی گیری و خارپوست های شن زی …
سبز خزه ای مثل سبزه های ساحلی، آشنه های دریایی و سنگ های دریایی …
رنگ های آبی فیروزه ای دریا …
خاکستری دودی مثل ابرهای طوفانی بر فراز اقیانوسی متلاطم.
دکوراسیون خانه به سبک ساحلی
مطالب مرتبط