دکوراسیون به سبک هائیتی-قسمت دوم

استفاده از چوب بامبو نیز یکی از علایق خاص افراد مناطق هائیتی می باشد این چوب با رنگی قهوه ای سوخته بسیار نمای زیبایی را ایجاد می نماید و با زیبایی هر چه بیشتر می توانید نمایی از یک الاچیق تابستانه برای شما ایجاد کند استفاده از مشعل های زیبا نیز از جمله مواردی هست که می توانید از ان استفاده کنید البته این مشعل ها نمادی از طبیعت هائیتی می باشد.

دکوراسیون به سبک هائیتیچوب های بامبو در خانه نیز قابل استفاده می باشد از این چوب در خانه برای ساختن کابینت و مبلمان های درون خانه نیز کاربرد دارد همانطور که در این عکس نیز مشاهده می نمایید از این مدل چوب برای ساختن دکور میز صندلی و تمام موارد چوبی داخل خانه می توانید استفاده کنید و انتخاب بسیار مناسبی برای کسانی که می خواهند اشپزخانه روشنی داشته باشند می باشد.

دکوراسیون به سبک هائیتیتوتم ها یکی دیگر از مواردی هستند که استفاده زیادی دارند همانطور که در این شکل هم مشاهده می نمایید توتم های نقاشی شده در این خانه نمادی از زندگی هائیتی وروح های محافظ اشخاص می باشد که در این عکس نیز مشاهده می شود و نمایی زیبا در خانه را نیز ایجاد می کنند.

دکوراسیون به سبک هائیتیچوب های حصیری یکی دیگر از موارد بسیار پر مصرف می باشد که در ایران نیز کاربرد زیادی دارد می تواند برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد نمونه های ان استفاده از ان برای ایجاد کردن سایه و حفظ حریم خصوصی یک محل می باشد می توانید از ان برای ساختن پنجره و یا یک نما برای ایوان خود استفاده کنید و این خودش می تواند انتخاب مناسبی باشد.

دکوراسیون به سبک هائیتیاستفاده از چوب های حصیری در ساختن لوسترها و لوازم داخل خانه نیز می توانید جالب باشد در این اتاق در همه جایش از موارد طبیعی استفاده شده و این کاملا جالب توجه می باشد.

دکوراسیون به سبک هائیتی-قسمت اول

مطالب مرتبط