دکوراسیون به سبک تای دای-قسمت دوم

این سبک از طراحی می تواند رنگ های مختلفی را در خود جای دهد این نمونه کاغذ دیواری که در این خانه استفاده شده است نمونه دیگری از استفاده از سبک کاغذ دیواری خاص در دکوراسیون خانه می باشد.

دکوراسیون به سبک تای دایاین  سبک از کاغذ های دیواری بسیار چشم نواز ساده و جالب توجه می باشند این سبک از نقاشی سالها مورد توجه بوده و امروزه نیزدر کاغذهای دیواری نمای خاصی را نمایش می دهد استفاده از رنگ های مختلف ۵ گانه بسیار می تواند مور داستفاده قرار گیرد.

دکوراسیون به سبک تای دای

این والپیپر و کاغذ دیواری نیز می توانید استفاده نمایید فقط بدی ان شلوغی و سیاه بودن رنگ ان می باشد که می تواند نظر شما را به خود جلب ننماید اما بسیار شیک و جالب هست این مدل با طراحی ژاپنی ایجاد شده و تکنیک رنگ آمیزی آن شیبوری می باشد از همه چیز در طراحی استفاده می شود از لباس گرفته تا موارد مختلف که برای این موارد مورد استفاده قرار می گیرد.

دکوراسیون به سبک تای دایاین سبک نیز سبک جالبی می باشد که می توانید استفاهد کنید البته استفاده از این مدل کاغذ دیواری روحیه های مخصوص به خود را می طلبد و در صورتیکه روحیه شما با این سبک سازگار نباشد ممکن است ازار دهنده نیز باشد زیر مقداری افسرده و سیاه و تاریک می باشد کارکرد ان می تواند در سرویس بهداشتی شما باشد.

دکوراسیون به سبک تای دایدانشمندان وهمه به این مورد اذعان دارند که استفاده از رنگ های شاد مثل این کاغذ دیواری می تواند باعث جذب کودکان و حتی بزرگسالان در خانه شود می توانید از رنگ های مختلف در کاغذ های دیورای استفاده کنید هر چه رنگ ها شادتر باشد نظر همه به ان جلب خواهد شد و لذت بیشتری از رنگ و طراحی نیز خواهید برد روحیه شما هم بسیار تغییر خواهد کرد.

دکوراسیون به سبک تای دای-قسمت اول

مطالب مرتبط