دکوراسیون به سبک تای دای-قسمت اول

رنگ کراوات و یا کراوات چند رنگ نوعی از دکوراسیون بندی خانه می باشد که در آن مخلوطی از رنگ ها و طرح ها در یک دکوراسیون خانه مورد استفاده قرار می گیرد. گارسیا یکی از افرادی است که این مدل طرح را ایجاد نمود و امروزه نیز بسیار توانا توانسته این طرح را بروزرسانی نماید امروزه استفاده از فرش کاغذ دیواری تکسچر و قاب عکس ها و غیره همه قسمتی از این نوع طراحی دکوراسیون خانه می باشند . می توانید نمونه هایی از این طرح ها را در این قسمت ها مشاهده بنمایید.

دکوراسیون به سبک تای دایدر بهترین روشش استفاده از چند رنگ در دکوراسیون خانه بهترین روش برای دکوراسیون بندی می باشد در این دکوراسیون از دو مبل انتیک استفاده شده که طرح هایی پوست مانند روی ان استفاده شده و رنگ بندی آن آبی می باشد در این نوع از دکوراسیون استفاده از مبلمان های انیتک جایگاه خاصی دارد همچنین از یک گیتار در این دکوراسیون نیز زیبایی خاص تری به این سبک داده است.

دکوراسیون به سبک تای دایشاید تابحال فکر نکرده اید که چقدر می توانید وسایل خانه رنگ شده تغییراتی در خانه داشته باشد این طرح واقعی و جذاب بسیار کاربردی بوده و شاید نظر هر کسی را بخود جلب نماید گرچه طرح خاصی ندارد اما بنظر انتیک می آید.

دکوراسیون به سبک تای دایدر اینجا یک تست انجام می دهیم اگر از فضای محیط پذیرایی خانه تان خسته شده اید می توانید از نمونه این فرش کم عمق و رنگی در کف خانه تان استفاده کنید فضای خانه بشکل عجیبی تغییر خواهد نمود همچنین رنگ آبی توجه همه را بخود جلب خواهد کرد و بسیار بچشم می آید.

دکوراسیون به سبک تای دایشاید بتوانید از این موارد جدا شوید و به سمت کاغذ دیواری هایی بروید که رنگ هایی خاص و در چشم داشته باشد این نمونه دیگری از این سبک می باشد می توانید با استفاده از این سبک خانه خود را رویایی کنید.

دکوراسیون به سبک تای دای-قسمت دوم

مطالب مرتبط