دکوراسیون بندی اتاق های نورگیر

قسمت افتابگیر خانه با تعداد زیادی پنجره و نور کافی بنام قسمت افتابی در خانه شناخته می شود که می تواند نور زیادی را طی روز برای خانه جذب نماید می توانید از مبلمان ها و فضای کافی برای این قسمت از خانه استفاده نمایید در زیر استایل هایی برای این قسمت از خانه ارائه شده است.

دکوراسیون بندی اتاق های نورگیردکوراسیون بندی اتاق های نورگیررنگ های گرم مبلمان های زیبا با طرح های خط دار و یک میز جذاب قهوه و چای و اتاقی برنگ زرد همه جذابیت زیادی را به خانه شما می بخشد.

از صندلی های حصیری نیز می توانید استفاده نمایید در این خانه نیز استفاده شده و از یک میز حصیری با شیشه بروی ان برای هرچه زیباتر شدن این قسمت از خانه استفاده شده است همچنین از بالشتک های زرد نیز استفاده شده است.

دکوراسیون بندی اتاق های نورگیررنگ شن و افتاب با فرشی طرح دار و زیبا و رنگ بندی ملایم باعث جذابیت هرچه بیشتر این قسمت از خانه خواهد شد.

دکوراسیون بندی اتاق های نورگیرمی توانید از ان برای اتاق مدیتیشن و ریلکس شدن استفاده نمایید این قسمت از اتاق کاملا برای این مورد مناسب می باشد و در ظهر ها هنگام تابش آفتاب حس بسیار گرم و ارامش بخشی در خانه خواهید کرد.

دکوراسیون بندی اتاق های نورگیردر این طرح از حس موج سواری و دریا برای رنگ امیزی این قسمت خانه استفاده شده است که از صندلی ها حصیری و چوبی تا مبل و دکورهای مختلفی با هم تلفیق شده است همچنین تابلویی از دریا نیز بروی دیوار های نصب شده است.

دکوراسیون بندی اتاق های نورگیراتاق کتاب خوانی استفاده دیگری از این قسمت خانه می باشد می توانید با گذاشتن چند صندلی از این نور زیاد برای هرچه بهتر شدن محیط برای مطالعه افراد استفاده نمایید همچنین می توانید کتابخانه کوچکی را نیز در نزدیکی این محیط جای دهید میز قهوه زیبایی نیز در وسط این سالن برا پذیرایی افراد جایگذاری شده است.

مطالب مرتبط