دکوراسیون با طرح شطرنجی بوفالو

طرح بوفالو طرحی است که بسیار مطرح می باشد و به نوعی پارچه اتلاق می گردد که دارای راه راههای قرمز و مشکی می باشد و سالهاست برای طراحی دکوراسیون و مبلمان و میز ناهارخوری استفاده می گردد.
طرح بوفالواین طرح یکی از نمادهای طراحی امریکایی می باشد و بنوعی همانند کیک سیب و بیسبال تولدی در امریکا داشته است بجز طرح بوفالو قرنهای زیادی می باشد که این طرح ها در اروپا نیز مطرح شده است این طرح ها استفاده بسیار زیادی در صنعت داشته است با بلوک های بزرگ این طرح از دو یا سه رنگ تشکیل شده است و امروزه این رنگ معمولا سفید می باشد سایزهای ان نیز بین ۱٫۵ تا ۶ اینچ می باشد.
همانطور که در این عکس قابل مشاهده می باشد از رنگ های زردو سفید برای پرده خانه استفاده شده است که رنگی بسیار زیبا داشته و هارمونی رنگ ها را در خانه رعایت کرده است.
طرح بوفالوطرح های بوفالو یک منظره زیبا و کنتراست بالا در ذهن افراد ایجاد می کند و باعث می شود فرد احساس رضایت بیشتری از منظره داشته باشد.
طرح بوفالوهمچنین می توانید با استفاده از ان یک تلفیق زیبا از رنگ های سفید و قرمز ایجاد نمایید همانطور که در این عکس قابل مشاهده می باشد البته توجه داشته باشید درصورتیکه بدرستی از این رنگ ها استفاده نگردد باعث عدم ایجاد تناسب رنگی مناسب خواهد شد.
طرح بوفالودر  این طرح نیز از اباژورهای رومی و پرده های با طرح بوفالویی استفاده شده است همچنین روتختی های استفاده شده نیز دارای طرح های بوفالو می باشند توجه داشته باشید رنگها ی با کنتراست بالا مثل سیا ه و سفید توجه را به نقاط دیگر می برند.
طرح بوفالوبر خلاف طرح های قبلی در این طرح خود تخت با طرح بوفالو ایجاد شده است و نمایی زیبا ایجاد نموده است.
مطالب مرتبط