دکوراسیون اتاق نهارخوری

میز نهارخوری و اتاق مرتبط با ان همیشه فضایی بزرگ می باشد که تنها استفاده ان در مواقع خاصی از روز می باشد این میز بهترین مکان برای نقاشی کردن و باز کردن کتابها ی بزرگ و اطلس های جهان نما و غیره می باشد و کاربری های جالبی خواهد داشت.

دکوراسیون اتاق نهارخوریاین اتاق نهارخوری در نیویورک می باشد که در کنار ان از قفسه های کتاب استفاده شده است نور اتاق عادی و صندلی ها پلاستیکی  می باشند.

دکوراسیون اتاق نهارخوریدر این اتاق نیز از یک میز نهارخوری کوچک استفاده شده که دارای قفسه های کتاب نیز می باشد و از یک لوستر زیبا نیز با کف پارکت نمایی دوچندان زیبا در محیط ایجاد کرده است.

دکوراسیون اتاق نهارخوریاین اتاق نیز در استین در تگزاس ایجاد شده که از یک میز بزرگ نهارخوری بعلاوه یک کتابخانه بزرگ استفاده شده که با یک نردبان امکان بالا رفتن و استفاده از کتاب ها برای افراد مهیا شده است.

دکوراسیون اتاق نهارخوریقفسه های کتاب سبزرنگ در همه جای این خانه استفاده شده است و بهترین مکان برای نگهداری کتاب ها و اشیا زینتی در خانه می باشند همچنین فضای زیادی را نیز در خانه حفظ می نمایند.

دکوراسیون اتاق نهارخوریکف سیاه و نورهای زیبا بعلاوه صندلی های شیشه ای نمایی بسیار زیبا را به این خانه اهدا کرده است.

دکوراسیون اتاق نهارخوریاین کتابخانه و میز نهارخوری در کالیفورنیای جنوبی برای یک خانه تهیه و ساخته شده است که نمایی بسیار زیبا ایجاد کرده است.

دکوراسیون اتاق نهارخوریپنجره های بزرگ و نور طبیعی زیاد و همچنین میز نهارخوری چوبی بعلاوه کتابخانه در کناره های اتاق نهار خوری یک طراحی بسیار زیبای دیگر برای یک خانه کشاورزی می باشد.

دکوراسیون اتاق نهارخوریاین ظاهر مدرن نیز در نیویورک با استفاده از کتابخانه و میز نهارخوری و یا شاید قهوه خوری کوچک می باشد که با روکش هایی طرح پوست گاو پوشانیده شده است.

مطالب مرتبط