۴ دکوراسیونی که از مد افتاده اند

برای خیلی از ما سخت است که یکی از المان های دکوراسیون که عاشق شان هستیم از مد بیافتد و مجبورم باشیم آنها را از خانه مان برداریم.
اما با آمدن ۲۰۱۷ و حتی گذشت چند ماه دیگر زمان آن رسیده که از دلبستگی هایمان دست برداریم و با آنها واقع بینانه رفتار کنیم . واقعیت اینجاست که با وجود شبکه های اجتماعی و خصوصا اینستاگرام یک ایده بسیار سریع بین همه پخش و تکرار میشود همین تکرار های مکرر و گاها اشتباه تمام زیبایی و خاص بودن یک ایده را از بین میبرد .
در ادامه مقاله به ۴ مد دکوراسیون ۲۰۱۶ اشاره میکنیم که بهتر است در سال ۲۰۱۷ از آنها خلاص شوید و به فکر جایگزین بهتری باشید که ماندگار تر و غیر تکراری تر باشد.

نصب پارچه هایی با طرح های بزرگ بالای تخت:

 

در سال ۲۰۱۶ شاهد خلاقیتی بودیم که بسیار زود مورد پسند همه قرار گرفت و خیلی زود هم تکراری و خسته کننده شد. دیگر تقریبا هر کسی که کمی به دکوراسیون داخلی علاقه مند باشد و بلاگ ها و صفحات دکوراسیون منزل را دنبال کند با پارچه های با طرح های بسیار درشت و رنگارنگ آشنا است این پارچه های شاد و گاهی جسورانه معمولا بالای تخت خواب ها و یا پشت یک مبل سه نفره نصب میشود و در واقع وظیفه کاغذ دیواری و رنگ دادن به محیط را انجام میدهد .
اما متاسفانه دیگر این منظره در همه خانه ها هست و واقعا وقت آن رسیده هرچه زود تر آن را از روی دیوار بردارید و کمی به چشم تان استراحت بدهید!

 

دکوراسیون

فرش های سفید چهارخانه ای:

واقعا برای ما سوال است که چطور این فرش ها اینقدر محبوب شدند ، چطور فرش همه این قدر تمیز و بدون لک باقی ماند ؟!
به هر حال به نظر ما این فرش نه زیبا است و نه کاربردی اگر یکی از آنها در خانه دارید حتما تا همین الان پشیمان شده اید . بهتر است خیلی سریع آن را با یک فرش نرمال تعویض کنید.

دکوراسیون

اعداد و حروف لاتین بزرگ تزئینی :

یکی دیگر از دکوراسیون داخلی ۲۰۱۶ که با استقبال خیلی بزرگی روبرو شد اما کم کم خیلی خیلی تکراری و خسته کننده شد حروف و اعداد لاتین تزئینی است که در گوشه و کنار هر خانه ای پیدا میشوند .
این حروف و اعداد تزئینی دیگر در هر رنگ و جنسی پیدا میشوند و حتی به نوع چراغ دار هم ارتقا پیدا کرده اند. اما حتی اگر تازه این وسایل تزئینی را خریداری کرده اید خیلی زود خودتان به این نتیجه میرسید که دیگر هیچ جذابیت و تازگی ندارند.

دکوراسیون

رنگ های فسفری :

غیر از وسایل یکسری از رنگ ها هم هستند که هرچقدر هم که عاشق آنها باشیم داد میزنند “۲۰۱۶”. رنگ های فسفری در سال قبل بسیار پر طرفدار شدند خصوصا به صورت تک وسیله ای رنگی در بین دیگر وسایل سفید یا خاکستری .
اما اعتراف کنیم هیچ کدام از ما دیگر با دیدن این منظره هیجان زده و تعجب نمیکنیم .

دکوراسیون

مطالب مرتبط