دوازده روش برای تزئین و بهتر کردن اتاق-قسمت اول

قوانین سختی برای انجام کار ما وجود ندارد. ما به وسیله الگو های طبیعی خلاقانه عمل می کنیم و علاقه مند به تصور کردن و رویا پردازی و اکتشاف هستیم و از روی بینشمان پیروی می کنیم.

جملات قبلی این موضوع را می رساند که اصول ناهنجاری وجود دارد که ما را برای اطمینان یافتن بخاطر رسیدن به نتایج بزرگ رهنمون می سازند.

در نظر بگیرید یک سری اصول پایه و اساسی برای توسعه و ایجاد خلاقانه منزل و اتاق شما در نظر گرفته شده است.

روش اول :

انتخاب رنگ از گذشته تابه حال مورد توجه بوده است. من تماس هایی را همیشه از صاحب خانه هایی داشته ام که خواستار انتخاب یک رنگ مناسب قبل از جابجایی شان  بوده اند.

چرا با یک پوشش تازه دیوار ها را قبل از آمدنمان  بهبود نبخشیم؟ البته شما می توانید این کار را انجام ندهید که به نظر من این کار ایده آل نیست.

تزئین و بهتر کردن اتاقهزاران هزار انواع رنگ ها با ته رنگ ها و سایه های متنوع  وجود دارد.  و هر یک از رنگ ها  ، در هر خانه با خانه دیگر متفاوت به نظر می رسد. زیرا منابع نوری مختلفی در هر خانه به کار گرفته شده است.

این به این معنی است که  در خانه ی فعلی تان خوب به نظر می رسد و ممکن است در خانه جدید این طور نباشد.

شما می خواهید رنگ را با بهترین مکمل ها به روکش مبل ها ، فرش ها ، اسباب و اثاثیه دیگر بزنید. شما می توانید رنگی را انتخاب کنید  فقط اگر اثاثیه ی شما داخل منزل باشد.

روش دوم :

مبلمانتان را بدهید تا اطاقتان نفس بکشد.

مقاومت در برابر ازدحام بیش از اندازه در اتاق زندگی تجملی را به ارمغان می آورد. زندگی اشرافی یعنی فضایی برای آسایش وجود نداشته باشد.

این واقعا یک خبر بزرگ است  اگر شما با بودجه کم و پایین مشغول به کار هستید نیازی به پر کردن کل فضای خانه با اسباب و اثاثیه زیاد نیست.

تزئین و بهتر کردن اتاقبودجه ی خود را بیشتر برای افزایش کیفیت  تکه های اثاثیه مصرف کنید تا تعداد آنها و اتاقتان این طوری بهتر به نظر خواهد رسید تا اینکه با وسایل زیاد و شلوغ پر شود.

روش سوم :

آثار هنری را در ارتفاع مناسب قرار دهید

گالری ها و موزه ها آثار هنری را که در ارتفاع ۵۷ اینچی از خط مرکز قرار دارند را به ۶۰  اینچی از کف اتاق منتقل می کنند و سپس تابلو ها و آثار هنری را به دیوار آویزان می نمایند. و شما حتما باید این کار را انجام دهید.

(هر اینچ  =۲۵٫۴  میلیمتر)

در اتاقی مثل این ، جایی که در آن ارتفاع سقف افزایش می یابد  ممکن است تمایل به چسباندن آثار هنری در ارتفاع بالاتر وجود داشته باشد. باید به یاد داشته باشید که این نیاز مربوط به مقیاس بشری است و نه مقیاس ساختاری.

اگر شما مطمئن نیستید یک عکس بگیرید . به صورت چشمگیر یک عکس می تواند آشکار سازی کند. با استفاده از برنامه فتو شاپ یا برنامه های دیگر آن را ویرایش کرده و نهایتا آن را چاپ کنید. این کار می تواند به شما این حس را القا کند که نقاط خالی اتاق را به بهترین نحو ممکن پر کنید.

تزئین و بهتر کردن اتاق

دوازده روش برای تزئین و بهتر کردن اتاق-قسمت دوم

دوازده روش برای تزئین و بهتر کردن اتاق-قسمت آخر

مطالب مرتبط