ده نکته برای تزئینات روزهای تعطیل-قسمت دوم

نکته پنجم : استفاده از چراغ های تزئینی

اگر شما می خواهید ۵ چیز را به هم بچسبانید ( شش قطعه اگر می خواهید یک ستاره درست کنید ) می توانید این ریسمان ها را به هم وصل کنید و یک رشته چراغ را به صورت ستاره ای درخشان به وجود آورید . هنگامی که ژانویه می آید و دکور شما هنوز آماده نشده است می توانید بسته بندی چراغ ها را باز کرده و آنها را به صورت یک ستاره و یا شکل های مختلف تزئین کنید .

تزئینات روزهای تعطیلنکته ششم : تزئین با روبان

تا زمانی که ما در حال انجام برخی کار های تزئینی هستیم ، می توانیم با استفاده از روبان های تزئینی دیوار های اتاق را زیبا کرده و حس و حال اتاق را با این کار عوض کنیم . حتما نیاز نیست که روبان را روی درخت آویزان کنیم می توان آن را به حالت های مختلف مثلا روی دیوار و یا هر وسیله دیگری آویزان کرد .

تزئینات روزهای تعطیلنکته هفتم : صدف های ساحلی

آیا دکور عادی شما متشکل از بالش های گل دار و مجسمه های هندسی ای است که نیازی به تعویض هر قطعه ان نیست ؟ یکی از طراحی های زیبا در تزئین اتاق در روز های تعطیل استفاده از صدف های ساحلی است .

تزئینات روزهای تعطیلنکته هشتم : استفاده از رنگ خنک روی میز

سال ۲۰۱۶ است و این بدان معنا است که ما در ایام به زر و زیور و آراستن اهمیت می دهیم  . به دو نکته زیر دقت کنید :

قرار دادن بشقاب روی میز بدون استفاده از سفره و یا حصیر.
برداشتن برگ های حیاط و گذاشتن شمع روی آنها.

تزئینات روزهای تعطیلنکته نهم : استفاده از درخت های کوچک

خیلی وقتها استفاده از درخت های بزرگ در خانه از لحاظ هزینه ای مقرون به صرفه برای خانواده ها نیست و می توانید به جای استفاده از آنها از درخت های کوچک استفاده کنید .

تزئینات روزهای تعطیلنکته دهم : نگه داری نوشیدنی ها

مهمانان هر چقدر هم شما از وسایل تزئینی زیبا در منزل استفاده کرده باشید باز هم تا آنها را به نوشیدنی دعوت نکنید آنها زیبایی های منزل نمی بینند . متاسفانه مردم این زمانه به این مسائل کوچک اهمیت فراوانی می دهند.

تزئینات روزهای تعطیلده نکته برای تزئینات روزهای تعطیل-قسمت اول

مطالب مرتبط