ده نکته برای تزئینات روزهای تعطیل-قسمت اول

صبح روز کریسمس اتاق کثیف است. بسته بندی کاغذ ها ، لیوان شکلات داغ و چیز های دیگر روی زمین ریخته و حسابی ریخت و پاش شده است. وقتی به اتاق نشیمن نگاه می کنید می بینید که چگونه طوفان خیلی سریع دکوراسیون داخلی خانه را به هم ریخته است.

به همین دلیل در این سال با در نظر گرفتن این رویکرد با استفاده از چند راهنمایی طراح ترفند هایی برای تعطیلات در نظر گرفته است که به بررسی آنها می پردازیم .

نکته اول : شاخ و برگ اضافه دادن

یکی از چیز هایی که زیبایی که من تاکنون در طول تعطیلات دیده ام در یک رستوران در ساحل ونیز به کرات استفاده شده بود . دیوار های آن همه سفید بودند و قالب آن با حلقه گل های تازه سبز ، و چراغ های کوچک تزئین شده بود . هیچ زیور آلاتی ، هیچ روبانی در تزئین آن وجود نداشت اما با این وجود بسیار زیبا به نظر می رسید .

تزئینات روزهای تعطیلنکته دوم : اضافه کردن خز مصنوعی

شاید مرا دیوانه خطاب کنید ، اما اگر صبح کریسمس بر روی صندلی لم داده باشید و روی آن خز پیچیده شده باشد احساس می کنید در آسمان پرواز می کنید . این خز می تواند آرامش را برای شما به ارمغان بیاورد و خستگی مفرط شما را از تن بیرون کند .

تزئینات روزهای تعطیلنکته سوم : فکر کنید شمال هستید

اگر شما در حال برنامه ریزی برای رفتن مسافرت هستید می توانید بدون مانع و با الهام گرفتن از دوستان شمالی یک درخت آراسته را با یک رشته چراغ و هر چیز دیگری نفیس ، بی انتها و ظریف کنید .

تزئینات روزهای تعطیلنکته چهارم : تطبیق رنگ ها

نگران نباشید انتخاب تعطیلات به این معنا نیست که شما برای قرار دادن خانه ی خود در یک حباب اسکاندیناوی سفید را روی سفید قرار دهید اما اگر از طرفداران رنگ ها هستید می توانید دکور اتاق را با رنگ های مختلف و منطبق با هم تزئین کنید این کار بسیار ساده و زیبا است .

تزئینات روزهای تعطیلده نکته برای تزئینات روزهای تعطیل-قسمت دوم

مطالب مرتبط