ده عنصر در آپارتمان های به سبک پاریسی-قسمت آخر

عنصر ششم : چسباندن به سبک لوستر

این یک قطعه ی قابل تغییر است که می تواند نوسان اتاق را به سبک سنتی و یا مدرن تر کمک می کند . اگر شما در حال تلاش برای تعادل بین سبک قدیم و جدید هستید اما احساس می کنید بیش از حد مدرنیزه یا معاصری عمل کرده اید بایستی رویکرد خود را تغییر دهید . آویزان کردن بیش از حد طلا و یا لوستر کریستال یا برنجی می تواند اتاق را مدرن کند اما هزینه های گزافی را روی دست صاحب خانه می گذارد .

ده عنصر در آپارتمان های به سبک پاریسیعنصر هفتم : کار کردن روی کاناپه

آپارتمان های سبک پاریسی با ادغام مبلمان دو نفره یا تک نفره به جای صندلی در اتاق سبکی نوین را در آپارتمان به وجود آورده اند . اگر محیط بزرگتر باشد می توان از کاناپه هم استفاده کرد . کاناپه ها امروز از جنس چوب گردو با پارچه های پشمی و استفاده از ترکیب رنگی بنفش در اتاق زیبایی خاصی را ارائه می کنند .

ده عنصر در آپارتمان های به سبک پاریسیعنصر هشتم : سفید بلوطی

این رنگ اغلب در کف ، درب ها بیشتر دیده می شود ، البته این رنگ از سفید کمی تیره تر است . یک تکه از اثاثیه منزل مانند میز یا گنجه را انتخاب کنید و ان را هماهنگ با کل ساختمان در بیاورید ..

ده عنصر در آپارتمان های به سبک پاریسیعنصر نهم : میز ها یا آینه های شیشه ای

کنسول میز ، میز عسلی شیشه ای منعکس کننده ی زیبایی خاصی در اتاق است علاوه بر انعکاس نور در اتاق ، خانه نیز بزرگتر نشان داده می شود . استفاده از درب های فرانسوی شیشه ای در فروشگاه ها و مغازه ها نیز می تواند زیبایی خاصی به ساختمان القا کند .

ده عنصر در آپارتمان های به سبک پاریسیعنصر دهم : استفاده از گیاهان گلدانی در بالکن

استفاده از گلدان های اسطوخودوس در بالکن آپارتمان باعث حس شادابی و سر زندگی در روحیه افراد ساختمان می شود . همچنین رزماری و شمشاد سبک پاریسی در آپارتمان را زنده می کند.

ده عنصر در آپارتمان های به سبک پاریسی

ده عنصر در آپارتمان های به سبک پاریسی-قسمت اول

ده عنصر در آپارتمان های به سبک پاریسی-قسمت دوم

مطالب مرتبط