ده دلیل که از کاشی شیشه ای رنگی در دکوراسیون خود استفاده کنید!

کاشی ها ما را به دنیای رنگ و نقش می برند. دنیایی که برایمان آشناست اما بازهم تازگی دارد. این روزها کاشی شیشه ای رنگی به عنوان عنصری موفق در دکوراسیون داخلی وارد شده و فضاهای بی نظیری را پدید آورده است.

در ادامه ده دلیل که از کاشی شیشه ای رنگی در دکوراسیون خود استفاده کنید، بیان می کنیم. پس همراه ما باشید.

۱-تنوع طرح: کاشی شیشه ای رنگی تنوع زیادی در طرح دارد و شما چه خواهان سادگی باشید یا شلوغی، طرح مورد نظر خود را میان تعداد زیادی کاشی شیشه ای رنگی پیدا خواهید کرد.

۲-تنوع رنگ: رنگ یکی از ویژگی های اصلی کاشی شیشه ای رنگی است. از قرمز تا آبی و زرد و سبز و حتی نارنجی و بنفش و هر رنگ دیگری که بخواهید می توانید مابین کاشی شیشه ای رنگی پیدا کنید. پس این شما هستید که برای رنگ دکوراسیونتان تصمیم می گیرید.

۳-مقرون به صرفه بودن: برای استفاده از کاشی شیشه ای رنگی داخل فضای خانه یا محل کارتان نیاز به صرف هزینه های هنگفت نیست. با هزینه ای معقول می توانید دنیایی از نور و رنگ را به فضا وارد کنید.

کاشی شیشه ای
۴-سهولت در اجرا: بسیاری از ما علاقه داریم تغییراتی در دکوراسیون داخلی خانه مان بدهیم. اما از بنایی و فرآیند زمان بر کارهای ساختمانی دل خوشی نداریم! کاشی شیشه ای رنگی بهترین گزینه برای یک تغییر محسوس و بی دردسر است.

کاشی شیشه ای
۵-سهولت در تمیز کردن: شیشه یکی از محبوب ترین متریال ها میان مردم است. چون به راحتی و فقط با یک دستمال تمیز می شود، در برابر اسیدها و بازها مقاومت زیادی دارد و به مرور زمان پوسیده، زرد یا ترک برداشته نمی شود!

کاشی شیشه ای رنگی هم از این ویژگی ها مستثنی نیست. به همین علت میان مردم بسیار محبوب و پر طرفدار است.

۶-ایجاد محرمیت در فضا: حتما برای شما هم بارها پیش آمده که خواستید فضایی را از فضاهای دیگر تفکیک کنید. بی آن که نیازی به تیغه چینی، گچ کاری، نقاشی و حتی کار گذاشتن درب داشته باشید.

کاشی شیشه ای رنگی یکی از بهترین راه ها برای ایجاد محرمیت در دکوراسیون داخلی است و با کمترین هزینه و بهترین عملکرد دو فضا را می تواند از هم جدا کند.

۷-تغییر در دید و منظر: ماهیت کاشی شیشه ای رنگی و ضخامت آن به گونه ای است که افراد یا فعالیت در فضای پشت آن دیده نمی شود. بنابراین گزینه خوبی برای جداسازی فضاها در منزل یا عملکردهای عمومی همچون مطب پزشکان، آرایشگاه ها، ادارات و غیره می باشد.

۸-عبور نور: کاشی شیشه ای رنگی به راحتی نور را از خود عبور می دهد. پس نگران تاریک شدن فضا نباشید.

کاشی شیشه ای۹-ایجاد فرم های متنوع: شاید شما هم فکر می کنید به علت ماهیت مکعب شکل کاشی شیشه ای رنگی امکان ایجاد فرم های منحنی با این متریال نیست؟ در حقیقت اینطور نیست. چون زیباترین فرم دیوار را می توان با کاشی شیشه ای رنگی اجرا نمود.

کاشی شیشه ای

۱۰-مورد پسند هر سلیقه: یکی دیگر از ویژگی های کاشی شیشه ای رنگی مورد پسند بودن آن با هر سلیقه و نظری است. به این صورت مردم، بیشتر فضاهای ساخته شده با این کاشی ها را دوست دارند.

مجموعه ی ما ارائه کننده متنوع ترین کاشی شیشه ای رنگی در ایران می باشد و مفتخریم تا کنون پروژه های زیادی را در این زمینه کار کرده و به اتمام رسانده ایم.

مطالب مرتبط