ده ایده برای تزیین سقف اتاق-قسمت دوم

ایده ششم پر رنگ کردن :

نقاشی کردن سقف اتاق با رنگی جز سفید استاندارد توجه همه را به خود جلب خواهد کرد . اما ممکن نیست کسی از رنگ سیاه که در سقف اتاق به همراه حاشیه های سفید در آن استفاده شده بگذرد .

همان طور که در عکس ملاحظه می کنید زمینه سیاه به همراه لوستر سفید رنگ در اتاق پذیرایی جلوه ی فوق العاده ای به آن بخشیده است .

سقف اتاقایده هفتم قالب ریزی و سازه های جادویی :

اگر شما هنوز هم ترجیح می دهید سقف سفید داشته باشید شاید اضافه کردن یک شالوده ی رنگی به آن رنگ و لعاب زیباتری بدهد . قالب ریزی و سازه های هندسی این اتاق بیننده را جذب کرده و با درهای سفید رنگ اتاق الگوی فوق العاده ای را به وجود آورده است .

سقف اتاقایده هشتم نقش و نگار خیره کننده :

برای بهتر کردن سقف چهار طاق ناهار خوری در تگزاس طراح ماموریت دارد یک الگوی شاب لون مانند را در آن پیاده کند . این انتخاب الگوی شاب لون مانند روی سقف محدودیت هایی را به وجود می آورد . که ممکن است از زیبایی آن کم کند .

سقف اتاقایده نهم مخلوطی از مواد :

هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید باید پوشش سقف را با یک ماده پر کرد . مشابه انتخاب مواد برای دیوار می توان برای زیبا کردن بیشتر سقف قسمتی از آن را با مواد چوبی و قسمتی دیگر را از ترکیب مواد مختلف دیگر پر کرد .

سقف اتاقایده دهم سقف ایوان :

نقاشی سقف یک فضای باز مانند ایوان یا آلاچیق آن هم با رنگ آبی کبود یک سنت و رسم قدیمی جنوب آمریکا است . برخی ها می گویند این نوع رنگ آمیزی کمک میکند به روحیه افراد و برخی دیگر می گویند این کار پشه ها را دور می کند . به هر حال این رنگ زیبایی خاصی به ایوان شما می دهد .

سقف اتاق

ده ایده برای تزیین سقف اتاق-قسمت اول

مطالب مرتبط