ده ایده برای تزیین سقف اتاق-قسمت اول

طراحان گاهی به سقف به عنوان دیوار پنجم نگاه می کنند و اگر شما هم به آن فکر کنید ممکن است همین احساس را داشته باشید . چرا در اتاق باید ۴ دیوار توجه همه را به خود جلب کند در حالی که یکی از آنها در بالای سر بیننده وجود دارد ؟ زمانی که برای تزیین دیوار پنجم اقدام می کنید آن را به عنوان یک آسمان نگاه می کنید نه سقف.  در اینجا ۱۰ ایده وجود دارد که که چگونه می توان سقف اتاق را تزیین کرد.

ایده اول درخشش نقره ای :

اگر شما می خواهید یک زرق و برق در اتاق خواب خود داشته باشید لوستر اغلب جز اولین راهها است ولی اگر می خواهید از فاکتور های لوکس تری استفاده کنید بایستی سقف اتاق را با پوشش برگی نقره ای تزیین نمایید بیشتر اتاق های ایالت منهتن از این پوشش برای سقف اتاقشان استفاده می کنند .

سقف اتاقایده دوم راه راه های شیک :

راه راه کردن دیوار ها می تواند اتاق را چشم نواز کند اما نقاشی بر روی سقف بسیار جالب توجه خواهد بود این راه راه سبز و سفید سقف طاقی شکل را بسیار زیباتر از زمانی کرده که این رنگ ها وجود نداشت .

سقف اتاقایده سوم رنگ قلع مانند وسوسه انگیز :

گذشته از اضافه کردن سبک یکپارچه سازی در سقف می توان به صورت کاشی کاری روی سقف جلوه ی ریبایی را به آن اعمال کرد . مثلا با زدن رنگ قلعی به سقف یک نوع آینه روی سقف ایجاد کرد که بیننده را به خود جلب می کند .

سقف اتاقایده چهارم مدیریت نقاشی :

ترکیبی از رنگ آبی در روی سقف و کابینت سفید در آشپزخانه محیط بسیار شیکی را ایجاد می کند دو صندلی راحتی با طرح آبی و سفید رنگ و لعاب دیگری به فضای اتاق داده است .

سقف اتاقایده پنجم استفاده از تصاویر دلربا :

استفاده خیره کننده از ستاره های انفجاری در سقف این اتاق نشیمن زیبایی خاصی را به این اتاق نشیمن داده است . تصویر زمینه ابریشم سفارشی در پشت آن باعث می شود که تقریبا هر بیننده ای به آن نگاه بیندازد و از آن لذت ببرد .

سقف اتاق

ده ایده برای تزیین سقف اتاق-قسمت دوم

مطالب مرتبط