دنیایتان را با لامپ های شیشه ای ونیزی روشن کنید

روشنایی که شما برای خانه تان انتخاب می کنید احتمالا تاثیرش خیلی بیشتر از آن چیزی است که فکرش را می کنید.
آباژور ها نه تنها روشنایی لازم برای پخت و پز، خواندن و دیگر کارها را فراهم می کنند، بلکه، خود آباژور هم به بخش مهمی از دکوراسیون تبدیل می شود.
برای روشنایی فضای تان آباژورهای شیشه ای ونیزی را انتخاب کنید تا نهایت ظرافت و زیبایی موجود را داشته باشید.
اگر تنها چیزی که شما می خواهید، آن است که فضای تان روشن شود، می توانید آباژور های قدیمی را برگزینید.
اما این را هم در نظر بگیرید : آباژور ها فقط منبع نور نیستند، خود آباژور ها هم به عنوان یکی از اجزای دکوراسیون هستند. اگر شما به آباژور فقط به عنوان یک منبع روشنایی و نه بیشتر، بنگرید، فرصت بزرگی را از دست داده اید.

 

وقتی بحث از انتخاب آباژوری مناسب برای خانه تان می شود، ممکن است بدانید که آباژور های شیشه ای ونیزی، محصولات دست ساز ظریفی هستند که از شیشه های تزئینیساخت جزیره مورانو در ونیز ایتالیا تولید می شوند.
در آنجا شما می توانید با نسلی از شیشه گران ماهری آشنا شوید که با انجام کارهایی طاقت فرسا، بهترین و زیباترین آباژور های رومیزی شیشه ای را می سازند و دانش شان را از یک نسل به نسل دیگر طی چندین قرن، دست به دست منتقل کرده اند.
شما می توانید آباژور های وینزی با انواع مختلفی از سبک ها و اشکال را برای تکمیل دکوراسیون خانه تان پیدا کنید. اگر به دنبال سبکی ساده از آباژور می گردید، می توانید آباژور ساخته شده از شیشه شفاف را مد نظر قرار دهید که به زیبایی خالص پایه شیشه ای دمی آن، اجازه درخشش می دهد.
اگر به دنبال آباژور هایی با کمی تزئینات بیشتر هستید، می توانید آباژور های شیشه ای ونیزی طلایی و سفید را پیدا کنید که نشان دهنده استعدادهای صنعتگر آن است و به مرکز کانونی در فضای شما تبدیل می شود.
با وجود اینکه حتی یک آباژور ونیزی می تواند حالتی بدیع در فضای شما ایجاد کند، گاهی هم فضای شما می تواند از جفتی از این آباژور ها بهره ببرد.
برای مثال، اگر تنها روی یکی از میزهای کنار تخت، آباژوری قرار دهیم، می توانیم عدم تعادل و قرینگی را در فضا ایجاد کنیم؛ برای تقارن و قرینگی هم قطعا به مجموعه ای از آباژور ها نیاز دارید.
موارد مشابه زیادی هم در پذیرایی ها وجود دارد، جایی که جفتی از آباژور های رومیزی زیبا می تواند قابی عالی را برای یک کاناپه یا مبل راحتی دونفره ایجاد کند.
با مجموعه ای از آباژور های ونیزی که با هم هماهنگ شده اند، می توانید مطمئن باشید که نور کافی برای فضای تان را دارید و همچنین دوچندان از تاثیر زیبایی آن ها بهره می برید.
وقتی می خواهید فضای شیک و راحت محیط خانه تان را بسازید، از روشنایی آن غافل نشوید. مطمئن شوید که نور کافی برای کارها و متناسب با حالت فضا دارید ولی همچنین کمی هم فرصت بگذارید تا ظرافت و زیبایی به محیط تان اضافه کنید.
آباژور های رومیزی شیشه ای ونیزی که با دست ساخته می شوند، کاملا از پس این دو نقش بر می آیند.
مطالب مرتبط