در آشپزخانه از رنگی استفاده کنیم ؟ قسمت سوم

یک طراح داخلی چه رنگی را برای آشپزخانه اش استفاده می کند؟ ما از کارشناسانمان در مورد رنگ های نقاشی  مورد علاقه شان پرسیدیم، از جمله سایه های سفید برای کابینت هایشان.
اگر می خواهید آشپزخانه شما آرام و به دور از خانواده پر سر و صدا باشد یا نه، فضای پر جنب و جوش و سرگرم کننده ای داشته باشد، طراحان ما با این رنگ هایی که هر آشپزخانه باید داشته باشد نیاز شما را پوشش داده اند.

جفت کردن های عالی

غذای درست غذایی است که متعادل باشد، همچنین جایی که غذا در آن درست می شود هم باید اینگونه باشد. اینجا به شما نشان می دهیم که چگونه دیوارها، کابینت، و وسایل به نظر یک واحد یکپارچه به نظر برسد.
لیز لیپکینتضاد کابینت های بالایی و پایینی آشپزخانه به دلایل خوبی محبوب هستند؛ آن ها یک ظاهر تمیز و همیشه نو دارند و آن ها تا زمانی که کابینت های پایه سیاه چندین نقص را مخفی می کنند واقعاً کاربردی هستند.
جفت کردن رنگ مورد علاقه من بنجامین مور فوق سفید برای کابینت های بالایی و بنجامین مور نیمه روشن، یک آبی دریای تیره عمیق که کاملاً برای کابینت های پایین مناسب هستند.
اگر شما یک دریانورد نیستید، یک گزینه کابینت پایینی عالی، بنجامین مور خاکستری قزل آلایی است که یک خنثی بداخلاق است.
تینا ریچ: من هیچ وقت طرفدار بژ نبوده ام، اما من کاملاً به سمت گریژ (ترکیبی کامل از خاکستری و بژ) می روم. من عاشق بنجامین مور خاکستری جغدرنگ هستم و کشته ترکیب سنگ مرمر کنترتپوس و وسایل کرومی هستم.
آلیسون کاسراز رنگ بنجامین مور ۲۰۱۸ نت برداری کنید، یک دیوار بنجامین مور اینسنس استیک کاملاً هم با کابینت های سفید و همه  کابینت های سیاه جفت می شود. اگر شما بعضی از رنگ های چوب گردویی در کابینت خود دارید، اویستر اسموکد آن ها مناسبِ کار کردن است. یک رنگ که به هر سایه اضافی می آید سیاه زیبا است.
هالی ویدنبامخانه من با بنجامین مور غنی و  جذاب اسکس گرین رنگ شده است. این رنگ بی نقصی برای کابینت های پایینی است و در کنار دیوارها و سقف پوشیده با سفید بنجامین مور ساده خیره کننده است.
چرا در آشپزخانه همه چیز را نمایش نمی دهید؟ مهمانان (و خودتان) را با آراستن جسورانه فضا تحت تأثیر قرار نمی دهید؟
تینا ریچ: تالی راث و من Farrow & Ball Oval Room Blue را برای آشپزخانه در Twelve NYC استفاده کردیم. در حالی که یک رنگ پرطراوت مثل این برای غش کردن قلب نیست، این می تواند یک بیان واقعی باشد.
آریل اوکین: آبی پولوی بنجامین مور در لوکور فینیش یک رنگ عالی برای آشپزخانه جسورانه است. من این را با سنگ مرمر و وسایل برنجی دوست دارم.
مندی چنگرنگ دراماتیک، مات و سکسی که من سراغش می روم بال ریلینگز است. این رنگ بیشترین آبی عمیق، آبی تیره را دارد و می تواند یک آشپزخانه را فوراً ماهرانه نشان دهد. آن را با کمی مس مخلوط کنید و شما در آشپزخانه خواهید ایستاد و با تأیید سرتان را تکان خواهید داد.
کالین کینگ: کپی کربن بنجامین مور. من تضاد را در طراحی  کارهای خودم دوست دارم. هم عاشقانه و هم اخمو، سیاه یکی از راه های مورد علاقه من برای آوردن دراما و لوکس در یک آشپزخانه است  در حالی که هر جزئیاتی از تزئینات چوبی برجسته شده باشد.
مطالب مرتبط