در آشپزخانه از رنگی استفاده کنیم ؟ قسمت دوم

یک طراح داخلی چه رنگی را برای آشپزخانه اش استفاده می کند؟ ما از کارشناسانمان در مورد رنگ های نقاشی  مورد علاقه شان پرسیدیم، از جمله سایه های سفید برای کابینت هایشان.
اگر می خواهید آشپزخانه شما آرام و به دور از خانواده پر سر و صدا باشد یا نه، فضای پر جنب و جوش و سرگرم کننده ای داشته باشد، طراحان ما با این رنگ هایی که هر آشپزخانه باید داشته باشد نیاز شما را پوشش داده اند.
آبی و آبی-خاکستری
برای کسانی که کمی مزیت بیشتری می خواهند، خاکستری خنک و عمیق و تنالیته های آبی یک عنصر نگرش قطعی اضافه می کند.
تینا رابرت: من از بنجامین مور کف اقیانوس برای دکوراسیون داخلی کابینت در یک آشپزخانه استفاده می کنم و این یک خاکستری خنک و بی نقص است. ما آن را با وسایل برنجی روغنکاری شده جفت می کنیم تا یک حس صنعتی بدهیم.
مطلب مرتبط: کابینت آشپزخانه
امیلی فینچمن بنجامین مور کف اقیانوس را برای کابینت و حتی دیوار دوست دارم. این یک خاکستری بی نقص است که خیلی تیره نیست، و کمی هم آبی یا حتی در بعضی نورها سبزآبی است، اما هنوز هم می تواند خنثی دیده شود.
با سنگ مرمر و برنج زیبا به نظر می رسد. من دیوار اتاق خواب خودم را این رنگی کرده ام.
مندی چنگ: برای مشتریانی که در عشق خود به خاکستری اعتماد به نفس دارند، خاکستری چلسی بنجامین مور زیباست. اگر آن را با کابینت های بالایی سفید جفت کنیم، این یک نمونه خوب برای کابینت های پایینی است.
این باعث می شود که آشپزخانه بدون اینکه سفید کامل باشد، روشن و تازه بماند. کابینت های رنگی در پایین یک راه عالی برای مخفی کردن لکه ها و اثر انگشت ها هست در حالیکه هنوز آشپزخانه روشن و درخشنده باقی می ماند.
آریل اوکین: سوزن های بافندگی شروین ویلیام در یک بافته اطلس یک گزینه دلربا برای جفت کردن با وسایل برنجی برای گذاشتن موقتی در یک کابینت آشپزخانه است.
آلی مک مون: در حال حاضر من خاکستری ابر بارانی بنجامین مور را برای کابینت آشپزخانه دوست دارم. مخصوصاً وقتی که با وسایل برنجی جفت می شود.
مطالب مرتبط