در آشپزخانه از رنگی استفاده کنیم ؟ قسمت اول

یک طراح داخلی چه رنگی را برای آشپزخانه اش استفاده می کند؟ ما از کارشناسانمان در مورد رنگ های نقاشی  مورد علاقه شان پرسیدیم، از جمله سایه های سفید برای کابینت هایشان.
اگر می خواهید آشپزخانه شما آرام و به دور از خانواده پر سر و صدا باشد یا نه، فضای پر جنب و جوش و سرگرم کننده ای داشته باشد، طراحان ما با این رنگ هایی که هر آشپزخانه باید داشته باشد نیاز شما را پوشش داده اند.

سفید مناسب

اگر می خواهید حس کنید که در ابر ها هستید وقتی که در آشپزخانه اید، فضا را با رنگ های خنثی کلاسیک که ملایم، شیرین و همیشه نو هستند روشن کنید.
امیلی فینچ:
سفید بنجامین مور کابینت آشپزخانه چیزیست که باید دنبالش رفت. این رنگ برای این که کمی گرم تر و سخاوتمندتر از سفید کامل باشد، به اندازه کافی ملایم است، اما خیلی هم زرد نیست که تیره به نظر برسد.
آریل اوکین:
 بنجامین مور فوق سفید برای یک آشپزخانه سفید براق و نورانی عالی و با مدرن مقطعی و سنتی به یک اندازه تطبیق پذیری دارد.
بث پارتیکا:
من عاشق بنجامین مور فوق سفید برای کابینت هستم. این یک سفید واقعی بدون رنگمایه زرد یا کرم است. در این گونه آشپزخانه ها درب کابینت شیشه ای بسیار هماهنگ و مدرن دیده خواهد شد.
مندی چک:
برای مشتریانی که می خواهند اشاره جزئی به رنگ خنثی خاکستری در کابینت ها داشته باشند، بنجامین مور گرگ خاکستری عالی است. رنگ مایه کوچکترین ذره گرما در خود دارد پس در نور طبیعی آن را کنار آبی قرار ندهید. این برای رنگ یک دیوار بزرگ هم مناسب است.
آلی مک مون:
برای دیوارها، من ترجیح می دهم از سایه های سفید امتحان پس داده استفاده کنید. علاقه شخصی من سفید بنجامین مور داو هست.
کالین کینگ
من عاشق بافت های طبیعی هستم با پورتولا پینتس پلاستر سفید خاکی سنتی پاریس. این رنگ بی صدا و آرام است و در روزهای آفتابی، می توانید آن را در مایه رنگ های خاکستری، طلایی و سبز ببینید.
مطالب مرتبط