درهای شیشه ای کابینت همیشه زیبا هستند

ما نگاهی به ۹ قاب شیشه ای تزئینی و ۸ جا برای استفاده از آن ها می اندازیم
درباره درب های شیشه ای کابینت ها چه می توان گفت؟ در واقع چیزهای زیادی می توان گفت. ما شیشه های مات، حباب دار، راه راه و استیند گلس را داریم. درهای شیشه ای چهارچوب دار، قوسی و کشویی را داریم.
و البته کابینت هایی که چند طرف آن ها شیشه است را فراموش نکنید. مهم نیست چه سبکی از شیشه را استفاده می کنید یا آن را در کجا وصل می کنید، وجود این قاب ها در زندگی شما، پختن غذا و کارهای دیگر در آشپزخانه را خصوصی تر می کند.
در اینجا نگاهی دقیق به انواع معمول شیشه ها و راه های زیادی که می توانید از آن ها در طراحی آشپزخانه تان استفاده کنید داریم.

سبک ها

۱ . شیشه شفاف. سبک شفاف نمایی مستقیم را از قلب کابینت شما می دهد، دیدی که می تواند کاری کند شما و مهمانانتان در آشپزخانه احساس راحتی کنید. شیشه شفاف به شما امکان می دهد مهارت های چیدن تان را نشان دهید یا مجموعه ارزشمند وسایل موروثی خانوادگی را به نمایش بگذارید.

در آشپزخانه های سفید و خاکستری، شیشه شفاف راهی برای اضافه کردن رنگ به وسیله ظروف رنگارنگ است. البته باید گفته شود اگر شما کابینت های شلوغی دارید، این نوع شیشه نباید انتخاب اول شما باشد.
۲ . شیشه مات. این سبک در طراحی های مدرن و معاصر فراوان است. جلوه مات وقتی ایجاد می شود که شیشه شفاف شن شویی می شود؛ سطح زمخت حاصل، نور را پراکنده می کند، که ظاهری نیمه شفاف و مه مانند تولید می کند، شبیه به یک سطح مات. شیشه مات کمی از درون کابینت شما را نشان می دهد ولی بیشتر جزئیات را پنهان می کند. به عبارت دیگر شما می توانید یک ظرف را بردارید یا سه تا را مرتب نکنید.

۳ . شیشه راه راه.این طراحی وقتی شکل می گیرد که یک غلطک در روی یک سطح شیشه ای به کار رود. این شیشه ظاهری شبیه به پرده کرکره ای با خطوطی که در شیشه حک شده اند دارد. در اینجا هم مثل شیشه مات، نمای داخلی کابینت شما معلوم نمی شود. بسته به طراحی، شیشه راه راه را می توان هم در فضاهای معاصر و هم سنتی استفاده کرد.

۴ . شیشه حباب دار. این نوع شیشه ظاهری حباب دار و دمیده شده با دست دارد که وقتی گاز در سطح آن گیر می افتد چنین چیزی شکل می گیرد. ظاهر هنرمندانه آن انتخابی مناسب در طراحی های هنرمندانه و سفارشی آشپزخانه است.

همچنین شیشه حباب دار می تواند حس خوب کابینت های روستایی و ساده را ایجاد کند. اگر در این طرحی ،تیرهای بالایی این کابینت در این آشپزخانه معاصر قرن ها قبل ساخته شده بود، تقریبا همینطور می شد.
۵ . استیند گلس. از نظر فنی، این شیشه استیند نیست. به جای آن، این نوع شیشه از طریق فرآیند برش، نقاشی و لعاب کاری ساخته شده است. در هر دو روش، نوارهای قرمز، طلایی، آبی و سبز در شکل های هندسی می تواند طعمی از سبک آرت دکو را به آشپزخانه شما بیاورد.

۶ . چهارچوب روی شیشه. چهارچوب ها دو واحد شیشه را جدا می کنند که جلوه ای پنجره ای را ایجاد می کنند. این سبک می تواند سفری به قدیم یا زندگی در مزرعه باشد (یا در این آشپزخانه، زندگی ساحلی).

۷ . شیشه با قاب های لوزی شکل. این سبک طراحی، تیزبینی و مهارت است. اگر می خواهید به کابینت های تان ابعاد اضافه کنید، از شیشه های با قاب لوزی شکل به عنوان جایگزین برای رنگ و بافت استفاده کنید.

۸ . قوس دار. این شیشه ها قیمت جزئی دارند که در آشپزخانه های سنتی که طرح های دکوراسیون پیچیده دارند استفاده می شود. شیشه قوس دار می تواند با شیشه مستطیلی تضاد ایجاد کند وقتی که آشپزخانه شما از هر دو سبک استفاده کرده باشد.

۹ . شیشه کشویی. این رویکرد مینیمالیستی و ساخت­گشایی شده نسبت به درب های شیشه ای یک مثال مهم از نحوه دستیابی به فریفتن بصری و کاربردی بودن در عین واحد است.

موقعیت ها

۱ . کابینت های فوقانی. مفهوم اوپن را با استفاده از درب هایی شیشه ای برای هر یک از کابینت های فوقانی به سطح جدیدی ببرید.

۲ . کابینت های بالایی. اگر شما دو ردیف از کابینت های فوقانی دارید، شیشه را در سراسر ردیف بالایی نصب کنید تا تفکیکی بصری را در پهنای کابینت ایجاد کنید.

فراموش نکنید که از چراغ برای بهبود نما استفاده کنید و مطمئن شوید که مهمانان تصویر واضحی از دکوراسیون شما می گیرند.
۳٫ کابینت های کنار یک ویژگی خاص. درهای شیشه ای می توانند چشمان را محو پنجره ای با نمای بیرون، یک سینک حیرت انگیز بزرگ یا کاشی های پشت کابینتمحسورکننده بالای رویه کابینت کنند.

۴ . جزیره های آشپزخانه. شما می توانید درهای شیشه ای را روی کابینت های زیرین نیز قرار دهید و جایی بهتر از مرکز آشپزخانه برای اینکار نیست. درب های شیشه ای این نقطه دورهم نشینی را دلپذیرتر می کنند.

۵ . کابینت های کنج آشپزخانه.  کابینت فوقانی اریب را با یک شیشه منزین کنید تا اثری خاص و غیرقابل انتظار ولی در جای مناسب داشته باشد.

۶ . معلق از سقف. جلوه شیشه ای این خانه فقط مختص افرادی است که عادتی بی عیب و نقص در چینش وسایل دارند.
۷ . در بالای ورودی آشپزخانه تان را با کابینت های درب  شیشه ای دو طرفه بسازید تا تاثیر اولیه خوبی را ایجاد کنید و حس و حال غذا پختن و ارتباطات اجتماعی پرنشاطی را آغاز کنید.

 

۸ . کابینت های بلند. یک واحد تمام شیشه ای از کابینت، سبک تمیز و پاک شما در طراحی های معاصر و مدرن مفهوم اوپن را نشان می دهد.
مطالب مرتبط