درب ها و پنجره های شیشه ای تیفانی و استیند گلس، با طراحی انتزاعی

درب ها و پنجره های شیشه ای تیفانی و استیند گلس، با طراحی انتزاعی

برخی افراد به اشتباه، تصور می کنند که طرح های ایجاد شده با شیشه های تیفانی و استیند گلس، بر روی درب ها و پنجره ها، الزاما همان طرح های سنتی و نقش و نگار شلوغ و رنگارنگی هستند که در گذشته در اماکن مختلف مورد استفاده قرار می گرفتند و به همین دلیل، استفاده از درب های و پنجره های تیفانی و استیند گلس را در فضاهای امروزی ترجیح نمی دهند و آن ها را متناسب با دکوراسیون داخلی محیط خود نمی دانند. در حالی که امروزه، استفاده از تکنیک تیفانی و استیند گلس، در ساخت درب ها و پنجره های شیشه ای و دیگر سازه های دکوراتیو، بسیار پیشرفت نموده است و طراحان و متخصصین این رشته، آماده ی پیاده سازی هرگونه طراحی انتزاعی بر روی درب ها و پنجره های شیشه ای تیفانی و استیند گلس می باشند.
درب ها و پنجره های شیشه ای

کاربرد درب ها و پنجره های تیفانی و استیند گلس، با طراحی انتزاعی

یکی از بزرگ ترین تناقضات شیشه های تیفانی و استنید گلس با دکوراسیون های مدرن، تفاوت سبک طراحی آن ها و عدم سازگاری و هماهنگیشان، با فضاهای امروزی است. با روی کار آمدن طرح های انتزاعی و مدرن، و ساخته شدن درب ها و پنجره های بسیار زیبا، با طرح های انتزاعی، این امکان برای علاقه مندان به این شیشه ها فراهم آمد، تا ضمن استفاده از آن ها در محیط اطرافشان، هر آنچه در ذهن دارند را، پیاده سازی کرده و آن ها را به کمک شیشه های تیفانی و استیند گلس، به مرحله ی اجرا برسانند. بدین ترتیب درب ها و پنجره های تیفانی و استیند گلس، که دارای طراحی مدرن و انتزاعی هستند، نه تنها موجب زیباتر شدن محیط مورد نظر می شوند، بلکه با سبک های جدید دکوراسیون نیز، سازگاری بسیار داشته و به عنوان اثری هنری و ارزشمند، در فضای مورد نظر، خود نمایی می کنند و نظر همگان را به خود جلب می نمایند.

درب ها و پنجره های شیشه ای

درب های و پنجره های تیفانی و استیند گلس که دارای طراحی انتراعی هستند، در چه مکان هایی استفاده می شوند؟

درب ها و پنجره های تیفانی و استیند گلس، با طراحی مدرن و انتزاعی، به خاطر سبک متفاوت و طراحی بسیار زیبایی که دارند، قابل استفاده در گالری های هنری، مجتمع های فرهنگی هنری، نمایشگاه ها و حتی مجتمع های تجاری مدرن می باشند و به عنوان عنصری بصری، توجه همگان را به خود جلبکردهو به عنوان شاخصی هنری، در ذهن همگان باقی خواهند ماند.

مطالب مرتبط