درب های شیشه ای – زیبا و خصوصی

این طرح های درب های جلویی امکان ورود نور به فضا داخلی را فراهم می کند و در عین حال اجرای گیتار در هوای شما را هم از چشم بقیه دور نگه می دارد.
من خودم را شخصی پارانویایی نمی دانم. اما به هر حال چون ممکن است کسی با حوله در خانه خود قدم بزند یا وقتی آهنگ مورد علاقه اش پخش می شود کنترل خود را از دست دهد، خیلی مراقبم که رهگذرها (یا شخصی که چیزی را به درب خانه می آورد) بدون آگاهی من به من چشم ندوزد.
دربی جلویی صلب مشکل را حل می کند ولی من روشنایی و حس خوشایندی را که به وسیله درب شیشه ای یا نور غیرمستقیم ایجاد می شود را تحسین می کنم.
به همین دلیل است که من درب های جلویی که این امکان را فراهم می کنند و تا درجه ای حریم خصوصی دارند را دوست دارم.

یکی از ساده ترین راه ها برای دستیابی به همه اینها استفاده از شیشه مات است. اگر در جایی اجاره ای هستید یا پول زیادی برای خرج کردن نداری، می توانید همان جلوه را با پولی کمتر و با صفحات مات یا اسپری های مات کننده شیشه به دست بیاورید.

درب شیشه ای

از آنجاییکه نمی توانید چشمی دربی در وسط صفحه شیشه ای داشته باشید، اینکار می تواند به شما کمک کند ناحیه ای شفاف را داشته باشید تا از آن طریق ببینید چه کسی پشت در است. ترکیب آن با پلاک خانه راه حلی هوشمندانه است.

درب شیشه ای

طراحی های شن شویی شده گزینه جالب دیگری است مخصوصا وقتی که الگوی آن در هر دو قطعه شیشه یک درب عایق حک شده باشد که به تصویر آن کیفیتی سه بعدی می دهد.
من چنین کاری دیده ام که به طور خوبی با همپوشانی سرخس ها انجام شده بود که الگو و حریم خصوصی (و جاهایی برای نگاه کردن به بیرون) فراهم می کرد.

 

درب شیشه ای
گزینه دیگر شیشه های بافت دار و الگودار هستند. بسته به الگو، این درب ها می توانند داخل خانه را مبهم نشان دهند و مثل این نمونه، آن را کمی کج و شکسته نشان دهند.

نمی توانید تصمیم بگیرید کدام شیشه را نصب کنید؟ از همه آن ها استفاده کنید!

درب شیشه ای

درب استیند گلس گزینه جذاب دیگری است که به شما اجازه می دهد تا نقش و نگارهای معماری را ایجاد کنید یا عناصر را در فضا بازتاب دهید. این یکی من را به یاد درب ورودی عالی قمارخانه ای در پاسادینای کالیفورنیا می اندازد.

درب شیشه ای

یکی از هوشمندانه ترین راه ها برای بررسی این مشکل و راهی که هرگز محبوبیت واقعی پیدا نکرد و باعث تعجب زیاد من شده قرار دادن شیشه درب ورودی عمود با خیابان است.
شما می توانید تمام شفافیتی را که می خواهید را داشته باشید و در عین حال زندگی خصوصی شما خصوصی باقی خواهد ماند.

درب شیشه ای

این خانه ورودی راهرویی را با یک صفحه تزئینی پوشیده ترکیب کرده است راهکاری که از نظر من نبوغ کامل است.
تخته های نازکی که دورتر از درب قرار گفته اند، چشم انداز را به نوعی که خیلی خودمانی تر از تخته های نازک با فاصله یکسان یا یک حصار صلب – است فیلتر می کنند.
آن ها همچنین ناحیه گذاری بین خیابان و درب جلویی ایجاد کرده اند.

درب شیشه ای

شما می توانید با حیاطی که هم چشم انداز و هم دسترسی را تنظیم می کند به این حس گذار دست یابید.
در این مثال، دیوار یک شیشه نیمه شفاف است و در پشت پیاه رویی کنار یک باریکه پر از گیاهان قرار دارد که این فضا را ملایم تر می کند. درب جلویی از تکه های باریکی ساخته شده است که به جای گفتن “وارد نشوید” می گوید “خوش آمدید”.

درب شیشه ای

دروازه های ورودی مخصوصا وقتی اثربخش می شوند که با بقیه معماری بنا یکپارچه شوند. اینکار باعث می شود که آن ها مثل بخشی از یک ترکیب کلی به نظر آیند تا اینکه حصاری باشند که افراد را از وارد شدن منع می دارد.

درب شیشه ای

آیا حیاط کمی برای شما دور به نظر می رسد؟ چطور است به جای آن یک جفت پرده استفاده کنید؟ در شب آن ها را بکشید تا چشم های سرگردان و آماده را از درون خانه دور نگه دارید.

درب شیشه ای

در اینجا نمونه ای ساده تر از همان مفهوم است : پارچه ظریف چین چین. چه چیزی ساده تر از آن؟
مطالب مرتبط