خلاقیت و نوآوری در به کارگیری شیشه های رنگی تیفانی و استیندگلس

آیا تاکنون به استفاده از شیشه های رنگی تیفانی و استیند گلس ، در خانه و یا محیط کاری خود، فکر کرده اید؟ این شیشه های تزئینی را، چه طور و در کجای خانه یا اماکن تجاری، اداری و فرهنگی هنری، می توان به کار برد؟ در درب ها و پنجره ها، یا گنبدهای شیشه ای و نورگیرهای موجود در سقف خانه ها؟ 
کاربرد شیشه های تزئینی تیفانی و استیند گلس، بسیار متنوع است و محدود به نمونه هایی که تا کنون در جاهای مختلف دیده اید نمی شود!

هر انسانی، با استفاده از خلاقیت و نوآوری ذهن خود می تواند، به استفاده از این شیشه های رنگی در طرح ها و نقش های مختلف بپردازد و همان طور که در ذهنش تجسم می کند، به آن ها جان داده و به کمک آن ها به
محیط مورد نظر خود نیز روحی تازه ببخشد.

در استفاده از شیشه های تزئینی استیند گلس خلاق باشید

 

اگر قصد استفاده از شیشه های تزئینی استیند گلس در محیط اطراف خود را دارید، تمام آن چه در مورد این شیشه های رنگی می دانید را، فراموش کنید و ذهن خود را به پرواز درآورید تا شما را به دنیای تخیالاتتان برده و بهترین طرح ها و ایده ها را نشانتان دهد. این شیشه ها از تنوع و انعطاف پذیری بالایی برخوردارند و به هر شکلی که تصورش را بکنید، در می آیند.

بنابراین هیچ محدودیتی وجود ندارد که برای مثال پنجره های خانه تان مستطیل باشد و یا نورگیرهای موجود در سقف خانه تان منتظم بوده و حتما شبیه به پروژه هایی باشد که قبلا اجرا شده اند.

استفاده از نورگیرهایی با طراحی مدرن و غیر منتظم که با شیشه های تزیئین استیند گلس مزین شده اند، استفاده از پنل های غیر هندسی استیند گلس در راه رو ها، و استفاده از این شیشه ها در ساخت انواع سازه های دکوراتیو و در ابعاد مختلف، همه و همه ایده هایی هستند که به کمک شیشه های تزئینی استیند گلس جان یافته و در خانه و یا محل
کارتان مورد استفاده قرار می گیرند.


آن چه در این میان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، سپردن کار به گروهی متخصص و حرفه ای در این زمینه می باشد.

گروه ایراچی با دارا بودن سابقه ای طولانی در عرصه ی دکوراسیون داخلی و ساخت انواع سازه های کاربردی و دکوراتیو با شیشه های تیفانی و استیند گلس، یکی از بهترین گزینه ها برای مشاوره و اجرای پروژه های مورد نظر شما می باشد و با ایجاد تغییراتی اساسی در محیط اطراف شما، به بهبود کیفیت زندگیتان کمک می کند.

مطالب مرتبط