خانه ای برای ۳ نسل-قسمت دوم

روشنایی

تمام چراغ ها انتخاب شدند تا معماری را تکمیل کنند. درباره لوستر شفافی که با شیشه های خم تزئین شده و در بالای میز ناهارخوری قرار دارد، با دریاچه و آسمان ارتباط دارد و میراث شیشه گری سیاتل است.
مطلب مرتبط: راهنمای انتخاب چراغ های سقفی و آویز

قسمت پذیرایی

سقف
دی فارست می گوید ” پنجره های کوچک بالایی به سقف یک روشنی بصری می دهد و نور طبیعی در فضا را متعادل می کند، به گونه ای که بدون این تعادل خورشید از طرف غرب شدید است و درخشندگی زیادی ایجاد می کند.”
نقاشی
ابعاد نقاشی به گونه ایست که یک قسمت هماهنگ با باقی فضا را به وجود آوره است.
مطلب مرتبط: نقاشی دیواری و سقفی به همراه پتینه

فضاهای مجاور

کامل کننده عظمت سرسرای اصلی تو رفتگی است که برای ورودی و جای پیانو ایجاد شده است. صفحه های نیمه شفاف کشویی بزرگ فضاهای دفتر کار و خانوادگی را در زمانی که نیاز باشد از هم جدا می کند.
در پشت عکس، میتوانید نگاهی به داخل سوئیت دنج اصلی و منظره بی نظیری از یک درخت بزرگ بیندازید. این سوئیت دنج یک میز کار برای زوج و همینطور یک قفسه بزرگ دارد که مجموعه کتاب های زیاد خانواده، اشیاء مورد علاقه و عکس های خانوادی را در خود جای داده است.
مطلب مرتبط: استفاده از درب های کشویی در دکوراسیون منازل
 
شیشه درب لابی
دی فارست می گوید ” صفحه های کشویی بزرگ با بافت نرم آکریلیک (Acrylic) بین سوئیت اصلی و سرسرای اصلی وقتی که نیاز باشد خلوتی را فراهم می کند بدون اینکه نور طبیعی قربانی شود.”

نمای روبه رویی از سمت دریاچه

این عکس به شما دید بهتری از نما می دهد، که فقط سوئیت اصلی در تصویر دیده نمی شود، فضاهای رسمی تر ناهار خوری و پذیرایی در وسط و فضاهای خودمانی تر اتاق خانوادگی و اشپزخانه در سمت راست قرار دارند. شرح بعدی درباره آشپزخانه و اتاق خانوادگی است.
 
میز صبحانه
محل صرف صبحانه در آشپزخانه نیز به خوبی از منظره بهره برده است. صندلی های دانمارکی با پشتی کوتاه سبب می شود که منظره تا لبه میز قابل دیدن باشد.اگر از پنجره نگاه کنید میبیند که چطور ترکیبی از بتن و چمن مسیر عبور به سمت فضای آزاد را ایجاد کرده است.

اتاق خانوادگی و آشپزخانه

دی فارست می گوید ” هدف آن بوده است ارتباطی طبیعی بین فعالیت های خانوادگی ایجاد شود در حالیکه فضای کافی برای پخت و پز، صرف شام خانوادگی و صحبت کردن با هم درباره موضوعات مختلف ایجاد شود.” “اتاق های خانوادگی در خانه های قدیمی تر در یک گوشه جدا تعبیه میشد.
در این نمونه، به گونه ای دکواسیون شده تا محور زندگی روزانه باشد. به آشپزخانه، میز صبحانه، ورودی و پله ها ارتباط دارد.”
علاوه بر بزرگی قسمت نشمین، ردیفی از کابینت ها دو قسمت دفتر کار و فضای انباری جادار را پنهان کرده است.
مطلب مرتبط: آشپزخانه ایده ال هفته
 

آشپزخانه

آشپزخانه به صورت یکپارچه با مصالح تشکیل دهنده خود جفت و جور شده است. کابینت ها از جنس چوب سفید بلوط هستند و سنگ اوپن و دیواره ها از سنگ کوارتز ترکیب شده با پنتال (Pental) هستند.
یک جایگاه در جلوی پنجره ها یک جای نشستن با چشم انداز برای انجام کار را فراهم می کند. همچنین یک سینک هم دارد که میتواند به عنوان یک جای نوشیدنی و بوفه استفاده شود.
در اینجا هم یک صفحه کشویی با بافت نرم آکریلیک (Acrylic) وجود دارد که بین آشپزخانه و سرسرای اصلی قرار می گیرد.
 

پلکان


دی فارست میگوید ” با الهام گرفتن از زیبایی ساختارها در طبیعت، این پله به طرز ظریفی از زیر پله های فولادی و نرده هایی از صفحه های شفاف آکریلیک استفاده کرده است.”
مطالب مرتبط