حس نیمه تاریک در خانه- قسمت اول

طراحان خانه برای تزئین خانه بسیاری مسائل سلیقه ای و شخصی را در نظر می گیرند در حالی که دیگران سنت و عقل را چاشنی کار می کنند . یکی از حرکات جدید در طراحی منازل استفاده از رنگ های تیره ی روغنی است که یا به دیوارها زده می شود یا به اشیا خانه .در اینجا ده راه برای کمک گرفتن از رنگ تیره را برای بکاربردن در طراحی منزل به شما آموزش می دهیم.

راه اول : نشان دادن عکس

اگر شما از طرفداران عکاسی سیاه سفید هستید بهتر است که رنگ دیواری که عکس به آن آویزان می شود تیره باشد این راهرو در استرالیا توسط آقای استیونس طراحی شده و عکس را تحت پوشش رنگی زغالی مایل به خاکستری مات در نظر گرفته است . گلدان ها و رنگ سبز گیاه داخل آنها به عنوان نقطه کانونی در نظر گرفته می شود که این کار زیبایی عکس را دو چندان می کند .

حس نیمه تاریک در خانهراه دوم : ایجاد یک نمایش نوری

هر چه آسمان تیره تر می شود اجرام آسمانی بیشتر می درخشند . نور مانند عکاسی سیاه سفید است . حتی پس زمینه تاریک ، چه آسمان شب و یا یک دیوار نقاشی شده باشد تصویر سیاه سفید را بهتر نشان می دهد و شما میتوانید با سرمایه گذاری در این حوزه بهره برداری مناسبی را انجام دهید .

حس نیمه تاریک در خانهراه سوم : به حداکثر رساندن محصولات چوبی

دیوارهای پنهان در رنگ های تیره به شما اجازه می دهد که محصولات چوبی بیشتر در معرض دیده شدن قرار بگیرند به ویژه هنگامی که سفید نقاشی شده باشند بسیاری از مردم این احساس را می کنند که رنگ های تیره فضای خانه را تنگ جلوه می دهد اما این نوع رنگ ها محصولات چوبی مانند میز ارایش را بیشتر جلوه می دهند .

حس نیمه تاریک در خانه

مطالب مرتبط