جدیدترین مد در دکوراسیون خانه

معمولا وقتی ما به معمولا وقتی ما به استیند گلس فکر می کنیم، برخی مکان های خاص به ذهن ما می آید. از میان آن ها می توان به کلیساها، مساجد، ساختمان های خاص و دیگر مکان ها رسمی با اهمیت بالا نام برد.
اگرچه برای مدتی طولانی این موضوع درست بوده است ولی نوآوران عرصه معماری مثل فرانک لوید رایت مدت طولانی به دنبال روش هایی بوده اند تا زیبایی استیند گلس را به فضاهای داخلی و معماری  خانگی بیاورد.
فکر می کنیم، برخی مکان های خاص به ذهن ما می آید. از میان آن ها می توان به کلیساها، مساجد، ساختمان های خاص و دیگر مکان ها رسمی با اهمیت بالا نام برد.
اگرچه برای مدتی طولانی این موضوع درست بوده است ولی نوآوران عرصه معماری مثل فرانک لوید رایت مدت طولانی به دنبال روش هایی بوده اند تا زیبایی استیند گلس را به فضاهای داخلی و معماری  خانگی بیاورد.
امروزه نوآوری های آن ها همزمان با آن که هنر و عظمت استیند گلس راهش را به خانه های معاصر پیدا کرده است، به گرایشی جدید تبدیل شده است. آشپزخانه ای که در بالا می بینید مثالی شگفت انگیز از این جهت گیری است.
در شیکاگو، طراحی لینچ ثلن و معماران Scrafano در همکاری با یکدیگر کلیسایی متروکه را به خانه ای برای یک خانواده تبدیل کردند.  در کنار هم قرار گرفتن دکوراسیون مدرن و شیشه های دوباره زنده شده کلیسا شگفت انگیز است.
پنجره های استیند گلس
آیا یک یا دو پنجره اضافی بدون کارهای بازسازی اضافی می خواهید؟ مشکلی نیست.  اضافه کردن پنجره های استیند گلس به یک اتاق راه حلی آسان برای ایجاد حس و حالی زیبا است که در عین حال فضا را نیز بیشتر نشان می دهد.
از آنجاییکه می توان از آن ها به عنوان کارهای هنری دیواری نیز استفاده کرد، جواهرساز و ستاره Beach Flip شبکه HGTV، لوسی فارمر، پنجره های قدیمی استیند گلس را با هم جفت کرده است تا دکوراسیون بالاتختی اتاق خواب اصلی خود را ایجاد کند.
این پنجره ها، نمونه ای از نقطه کانونی در اتاق هستند.
دربی که می توانید خودتان بسازید
خوب می توان این را نوعی تقلب دانست چون گرچه این درب عجیب شبیه استیند گلس است ولی از نظر فنی استیند گلس نیست. این درب بیشتر تفسیری از استیند گلس است.
اما نظر شما درباره خالص بودن استیند گلس هرچه که باشد، خبر خوب آن است که این پروژه رنگارنگ، کاریست که می توانید خودتان انجامش دهید و روند بسیار ساده ای دارد و جلوه ای با شکوه از استیند گلس ایجاد می کند!
این درب حاصل کار طراح ایتالیایی، آرمین بلسبیچلر است. این کار را می توانید با کنار هم قرار دادن تکه های فیلم پروژکتور و چسباندن آن ها با چسبی شفاف به درب شیشه ای انجام دهید.
پنجره سنگ های قیمتی Artsy
سنگ قیمتی قطعا در طراحی داخلی مهم است. طراحان به چیزی فراتر فکر می کردند تا این سنگ های جذاب را با انواع مختلف اسباب و وسایل جانبی به کار بگیرند. هنرمندی به نام سیگنار پولک از سنگ های قیمتی برای ساخت این پنجره درخشان استفاده کرده است.
با وجودی که این اثر نیز ار نظر فنی استیند گلس نیست ولی سنگ های قیمتی مشابه پنجره های استیند گلس مروسم، دریایی از رنگ های روشن را در طول روز می پراکنند. پنجره ای مثل این، فقط یک مشخصه معماری نیست بلکه یک کار هنری مدرن است.
لامپ های استیند گلس مدرن
اگر به دنبال دز کمتری از استیند گلس می گردید، لامپ های رومیزی انتخابی است که باید انجام دهید. فراتر از لامپ های تیفانی کلاسیک و عتیقه، صنعتگران و هنرمندان طرح های جدید و نوینی را برای خریداران مدرن ارائه کرده اند.
برای مثال این کار، از خطوطی از اشکال مستطیلی بهره برده است. با ماهیت هندسی ولی با سبکی شیک، این نوع از لامپ های رومیزی استیند گلس مطمئنان حس و حالی خالص به فضای شما می دهند.
دیوار با ظاهری متفاوت
طراحی این حمام با تم ساحلی در میامی که به وسیله یو دیزین انجام شده است، تنها نشان دهنده شکوه است.  هنگام نوسازی در ابعاد بزرگ، یک دیوار متفاوت براق در یک سرویس بهداشتی یا دستشویی بهترین قسمت نشان دادن حالتی از یک حمام سطح بالا است.
این طراحی که از سنگ درخشان مرمر با الگویی سحرآمیز تقلید کرده است خلاصه ای از نسخه به روز شده هنر استیند گلس است.
این دیوار از جنس استیند گلس با به کار گیری رنگ و ابعاد، افراطگری و اغواگری مدرنی را در این فضای حیرت انگیز ایجاد کرده است.
مطالب مرتبط