تلفیق دکوراسیون شهری و روستایی

کشاورزان نقاط مختلف جهان  شاید از اینکه چه مقدار طرح های خانه انها در طراحی دکوراسیون مطرح می باشد متعجب شوند . ابزارها و میزهای مناطق کشاورز نشین در دکوراسیون های جدید نیز کاربرد وسیعی پیدا کرده است.

تلفیق دکوراسیون شهری و روستاییاستفاده از نردبان در دکوراسیون شاید خیلی طبیعی نباشد اما نردبان ها کاربرد وسیعی در مزارع و منطق صنعتی دارند همانطور که در عکس مشاهده می نمایید از این نر دبان بخوبی در دکوراسیون استفاده شده است همچنین از میزها و موارد دیگر قدیمی و روستایی در این دکور استفاده شده است.

تلفیق دکوراسیون شهری و روستاییصندلی های قدیمی و کلاسیک سبک روستانشینی می توانید نمایی جالب و جدید به خانه شما بدهد از این صندلی ها می توانید برای تعویض نمای مناطق مختلف خانه خود استفاده نمایید.

تلفیق دکوراسیون شهری و روستاییمی توانید از صندلی های روستایی و نیمکت در منزل خود استفاده نمایید و نمای کلاسیک و جدید را با هم تلفیق نمایید این بسیار جالب توجه و زیبا خواهد بود.

تلفیق دکوراسیون شهری و روستاییدر این حمام از محیطی براق و  چشم نواز استفاده شده است استفاده از نیمکت های کلاسیک و روستایی و قدیمی استفاده شده است.

تلفیق دکوراسیون شهری و روستاییآشپزخانه ها می توانند دراز و طولانی باشند می توانید از نیمکت های بزرگ در ان استفاده نمایید.

تلفیق دکوراسیون شهری و روستاییمی توانید نیمکت ها و مبلمان خانه را سفید کنید می توانید از رنگ های روشن و سفید برای این منظور استفاده نمایید برای این منظور می توانید چندین عدد پوشش رنگ بروی سطح بپاشید.

تلفیق دکوراسیون شهری و روستاییاستفاده از یک نیمکت کوچک در فضای هال خانه می تواند بسیار زیبا و کاربردی باشد و نمایی جدید به هال خانه ببخشد.

تلفیق دکوراسیون شهری و روستاییمی توانید از چوب های تاریکتر استفاده نمایید و یا چوب های خود را برنگ تیره دراورید تا نمایی جالبتر به خانه بدهد معمولا رنگ دیوارها در خانه های چوبی سفید استفاده می گردد و می توانید  از رنگ های پررنگ و چوب های تیره تر برای این منظور استفاده نمایید.

مطالب مرتبط