تغییر دکوراسیون پله ها-قسمت دوم

یکی از ایده هایی که جدیدا بسیار کاربردی شده است استفاده از شیشه در طراحی راه پله ها می باشد شیشه می تواند نرده های راه پله باشد و بسیار نیز کاربردی و جالب بنظر خواهد امد همچنین ایده هایی جدید نیز به شما خواهد داد البته بدی این مورد این است که شیشه می بایست مدام تمیز شود و این خود مشکل زیادی می باشد و افراد می بایست از آن و در استفاده از ان دقت نمایند.

دکوراسیون پله هاهمیشه نرده ها در پله ها عمودی هستند حال تصور کنید که نرده ها بجای عمودی افقی باشند در اینصورت تفاوت زیادی ایجاد کرده اید البته نمای زیبایی هم خواهد داشت البته رنگ و شکل نیز در این انتخاب موثر می باشد اما می توانید انتخاب نمایید البته اگر بچه های کوچک داشته باشید بهتر است در ان تجدید نظر کنید زیرا کودکان می خواهند از روی ان بالا بروند و این خود ممکن است باعث مشکلاتی برای شما بشود.

یکی از مدل هایی که امن تر هست و نرده ها بصورت افقی طراحی شده اند بشکل زیر می باشد که با استفاده از این طراحی دیگر نگران کودکانتان برای بالا رفتن و افتادن از آن نخواهید بود.

دکوراسیون پله هااستفاده از یک نمای استیل نیز بسیار زیبا خواهد بود فقط مشکل قیمت را برای شما ایجاد می نماید و می بایست هزینه بیشتری برای ان انجام بدهید اما ارزش ان را دارد و کاملا می تواند کاربردی  و استفاده دار باشد البته توجه داشته باشید بای دفاصله بین ارتفاع پله ها بیشتر از ۴ اینج نباشد تا کودکان پاهایشان یا خودشان از لای ان رد نشوند و مشکلی ایجاد نشود.

دکوراسیون پله هاخلاق باشید ترکیب چوب و اهن بزرگ و کوجک کردن راه پله ها همیشه گزینه هایی است که می توانید به ان دقت کنید و با انها نمایی زیبا برای خانه خود ایجاد کنید.

دکوراسیون پله ها

تغییر دکوراسیون پله ها-قسمت اول

مطالب مرتبط