تغییر دکوراسیون تابستانه-قسمت اول

در روزهای تابستان روزها گرم تر و طولانی تر می شوند این زمان تابستان شروع می شود از گرمای تابستان که بگذریم گل های وحشی این فصل و صبح های زیبایش با نور زیبای آفتاب یکی از روتین های تابستان هستند در زیر چند نمونه از جذابیت های تابستان را توضیح خواهیم داد.

تغییر دکوراسیون تابستانهشاید دیده باشید که از پرده در بیرون خانه استفاده می شود بنابراین در بعضی از ویلا ها و خانه ها در بیرون خانه از پرده استفاده می شود که این پرده ها کاربردی هستند و امنیت و حریم شما را حفظ می کنند همچنین سایه و خنکی ان را برای شما در تابستان به ارمغان می آورند.

تغییر دکوراسیون تابستانهمی توانید یک لیوان از صدف های دریایی ایجاد کنید و همانطور که در کنار دریا قدم میزنید کم کم تعدادی از انها را روی هم بریزید و از انها بعنوان دکور و یادگاری استفاده کنید.

تغییر دکوراسیون تابستانهحتما لازم نیست مبلمانتون داخل خانه قرار داشته باشد می توانید از مبلمان در بیرون خانه استفاده کنید استفاده از یک مبلمان در بیرون خانه می تواند باعث شود روزها زمانتان را در بیرون و در زیر نور اقتاب بسر ببیرید و از این فصل استفاده کامل را بنمایید.

تغییر دکوراسیون تابستانهفصل تابستان فصل گرمااست شاید مهم باشد که از نوشیدنی ها تابستانی نیز استفاده کنید لیمو ترش یکی از بهترین های این فصل می باشد بهترین روش استفاده از لیمو ترش و لیوان های نوشیندنی بعنوان دکور در این فصل می باشد از جذابیت و زیبایی رنگ سبز لذت ببرید.

تغییر دکوراسیون تابستانهشاید تابستان افراد مختلف را یاد چیزهای مختلفی بیاندازد اما قطعا یکی از موارد مهمی که شما را بیاد خود می اندازد بازی های تابستانی است بازی های کودکانه که یکی از بهترین های انها بازی با تاب هست می توانید براحتی یک صندلی را از سقف تاب کرده و برای بازی بچه ها و بزرگسالان استفاده کنید.

تغییر دکوراسیون تابستانه-قسمت دوم

مطالب مرتبط