تغییرات دکوراسیون و نقش رنگ ها در آن

در پایان انتخاب بهترین دیزاین برای خانه انتخاب یک محیط راحت وزیبا برای اتاق نشیمن گاه می باشد . یمقدار استایل بهیچ وجه کم نخواهد بود . در زیر مثال هایی از تحقق این امر زده ایم سخت نخواهد بود تنها نیازمند مقداری صرف وقت و حوصله خواهد بود.

این پروژه با بررسی طرح های موجود در سایت های طراحی و دکوراسیون شروع شد مقداری مطالب و موارد لازم برای این مورد جمع اوری گردید تا بهترین نتیجه انتخاب گردد . مهمترین هدف ایجاد یک خانه روشن زیبا و استایل دار بوده است.

تغییرات دکوراسیونپس از این خانه بصورت طرح زیر در امد که نتایج شگفت انگیز است و بسیار نتایج جالب توجهی ایجاد شده است در این طراحی رنگ بندی و رنگ موارد موجود در اتاق تغییر پیدا کرده است.

تغییرات دکوراسیونهمانطور که در عکس قابل مشاهده می باشد کف اتاق با پارکت تعویض شده است و نورها در خانه با پرده های زیبایی تعدیل شده است از انجاییکه اتاق نشمین یکی از مهمترین جایگاه ها برای افراد خانواده می باشد پس در انتخاب این اتاق می بایست وقت زیادی را صرف بنمایید.

تغییرات دکوراسیوندر این دکوراسیون مبل مرد خانواده برنگ دیگری طراحی شده و تم کلی دکوراسیون گرم می باشد.

تغییرات دکوراسیونهمچنین لامپ جدیدی برای روشنایی خانه تهیه شده که بسیار برای روشن کردن گوشه ها مناسب می باشد.

تغییرات دکوراسیوندر این طرح نیز تغییر دکوراسیون در این اتاق خواب اتفاق خواهد افتاد همانطور که می بینید این خواب بسیار کهنه و بدون جذابیت می باشد.

تغییرات دکوراسیوناستفاده از رنگ های شاد و روکش ها تخت خواب و همچنین روکش کردن چوب ها با روغن جلا انجام شده است تابلو هایی در بالای تخت اویزان شده اند همچنین نوردهی خانه نیز بسیار تازه و شفاف شده است.

تغییرات دکوراسیوناتاق خواب کودک نیز در این عکس بسیار ساده و بدون هیچ دکوراسیون می باشد که اقدام به هرچه زیباتر در عکس های دیگر شده است.

تغییرات دکوراسیونهمانطور که در این عکس مشاهده می نمایید تغییر رنگ دیوارها تغییر اینه دیواری و رنگ بندی اتاق واستفاده از نور طبیعی انجام شده است می بینید که به راحتی می توانید همه چیز را عوض نمایید و تغییر در دکوراسیون را مشاهده کنید. رنگ ها نقش بسیار مهمی را ایفا می نمایند.

تغییرات دکوراسیون

مطالب مرتبط