تزئین کردن اتاق با رنگ های گرم تابستانی-قسمت اول

روزهای طولانی و شب های گرم بیشتر در فصل تابستان خودش را بیشتر به مردم نشان می دهد . بسیاری از هنرمندان با الهام گرفتن از طبیعت در این فصل از ترکیب های رنگی درختان و گیاهان استفاده کرده و ایده های بسیار متنوعی را برای تزئین خانه ارائه می کنند که رنگ های نارنجی و زرد یکی از این رنگ ها است .

دیوار های رنگی

استفاده از رنگ صورتی ملایم در دیوارها و سقف می تواند زیبایی را در چشم بیننده تداعی کند . پر رنگ کردن و کم رنگ کردن رنگ ها می تواند عمق زیبایی را بیشتر به صاحب خانه القا کند . استفاده از مبلمان با چوب های تیره و هم چنین استفاده از تخت های تیره رنگ با سایه های نارنجی و زرد اتاق را زیباتر می کند .

تزئین کردن اتاق با رنگ های گرم تابستانیترکیب بیشتر رنگ ها

این نسخه اتاق با ترکیب رنگ های زرد طلایی و نارنجی و صورتی و رنگ گل رز اتاق را زیباتر کرده است .

برای دریافت بهترین مخلوط رنگ استفاده از یک قلم مو بزرگ و یا استفاده از غلتک عریض می تواند به شما کمک شایانی کند .

تزئین کردن اتاق با رنگ های گرم تابستانیاستفاده از مدهای لطیف در اتاق

در اینجا یک مبل با رنگ گرگ و میشی و یا صورتی با بالش پرتقالی و یک فرش نارنجی گرم می تواند تمامی رنگ های گرم تابستان را به اتاق شما هدیه دهد و شما در اتاق احساس آرامش و تازگی کنید .

تزئین کردن اتاق با رنگ های گرم تابستانیعکس سایه غروب خورشید

اگر شما از تماشا کردن غروب خورشید در باغچه خود لذت می برید ، می توانید با گذاشتن یک صندلی راحتی که منعکس کننده گرما نباشد روز را با آرامش در کنار باغچه به پایان ببرید .

تزئین کردن اتاق با رنگ های گرم تابستانیگیاهانی را برای باغچه خود انتخاب کنید که بیشتر بتواند غروب آفتاب را برای شما تداعی کند مانند این افرای بنفش ژاپنی که زیبایی خاصی را القا کرده است .

تزئین کردن اتاق با رنگ های گرم تابستانی

مطالب مرتبط