تزئین میز عکس با آباژور استیند گلس

 از یک آباژور استیند گلس برای روشنایی قاب عکس، میز یا ویترین استفاده کنید.

یک ویترین یا کلکسیون با آباژور استیند گلس طرح سنجاقکی همراه با ظروف و وسایل شیشه ای : این آباژور استیند گلس در فضا دو نقش ایفا می کند. این آباژور به عنوان نوربرجسته برای ظروف شیشه ای اطراف خود به منظور درخشندگی آنها و برق زدنشان مفید خواهد بود. همچنین با نورهای رنگارنگ و شکل دوست داشتنی اش، به بخشی جدایی ناپذیری از ویترین ظروف شیشه ای تبدیل می شود. طرح ها سنجاقکی آباژور، چشم ها را مجذوب خود می کند درحالیکه نور برنزی آباژور در طرف مقابل، جذابیتی درخشان به مجموعه ظروف شیشه ای می دهد.

آباژور شیشه تزئینی تیفانی نقطه کانونی این مجموعه بی جان است که سفال های رزویل (Roseville)، ظروف شیشه ای و تیله ها و دیگر اشیا را شامل می شود. آباژور کیفیتی بصری به این مجموعه می دهد که بدون آن هرگز به آن دست نمی یابد.
آباژور استیند گلس

آباژور های استیند گلس اگر درست انتخاب شوند و با دقت مورد استفاده قرار گیرند، بهترین روش برای استفاده نوربرجسته هستند خصوصا اگر در کنار طراحی آینه مدرن برای اتاق نشیمن قرار گیرند. سایه های جذاب و عناصر منحصر به فرد در طراحی آن می تواند به مجموعه ای از وسایل بی جان که روی طاقچه قرار دارند، زندگی ببخشد. آباژور استیند گلس احتمالا بلندترین شئ در بین مجموعه ای از ظروف، گلدان ها و کوزه ها، اشیاء سفالی، فنجان ها، بشقاب ها، سبدها، جاشمعی ها یا سینی ها است؛ پس طبیعتا آباژور نقطه کانونی این مجموعه است.

روشن شدن آباژور، کامل کننده این صحنه است. روشنایی آن درخشش گرمی را به فضا اضافه می کند؛ آباژور جزئیات ریز کارهای هنری را نمایان می کند و سبب درخشش ظروف شیشه ای می شود.
آباژور استیند گلس را تقریبا می توان به عنوان نور برجسته برای هر مجموعه شئ استفاده کرد، چه کارهای هنری شیشه ای باشد، چه عروسک های ماتریوشکای روسی، تنگ های بلوری یا عروسک های کوچک اسب. استفاده از این آباژور ها مخصوصا در کنار آباژور های شیشه رنگی تیفانی با سبک نیووی صنعتگران یا مجموعه های هنری و صنایع دستی بسیار، مناسب است، اما از ترکیب و در کنار هم قرار دادن سبک های مختلف هراسی نداشته باشید.

مطالب مرتبط