تزئین دکوراسیون با الگوی گرفتن از دریا-قسمت دوم

استفاده از درب های کشویی می تواند واقعا کاربردی باشد با استفاده از این نوع از درب ها و همچنین ایجاد گیاهان و طبیعت در کناره های خانه می تواند کاملا انتخاب مناسبی برای دکوراسیون منزل باشد با استفاده از اوردن طبیعت به خانه و حیاط خانه تان می توانید طراوت و شادابی را به خود و خانواده تان تقدیم نمایید.

دکوراسیون دریامی توانی داز فرش های گلیم گونه در خانه خود استفاده کنید همانطور که در این دکوراسیون نیز مشاهده می نمایید پرده های توری را از چهار طرف مختلف اتاق اویزان نمایید و تمامی درب ها را باز بگذارید این باعث خواهد شد هوای خانه تهویه شود و مقدار زیادی نور نیز به خانه وارد گردد.

دکوراسیون دریامی توانید از نرده هایی در کنار راه پله استفاده نمایید همچنین می توانید از تابلو های مختلف برای تزئین دیواره های خانه خود استفاده کنید که انتخاب مناسبی خواهد بود رنگ سفید نیز رنگی مناسب برای انجام این کار خواهد بود.

دکوراسیون دریااستفاده از مواد خارج از خانه در داخل خانه باعث بزرگتر و زباتر نمایش دادن فضا ی خانه و یکپارچه کردن ان خواهد شد به این ترتیب زیبایی چندین برابر به خانه شما خواهد امد و همچنین از جنس های مقاوم بیرون خانه در خانه استفاده کرده اید.

دکوراسیون دریااگر یک نما از یک استخر داشته باشید واقعا دکوراسیون دریایی خواهید داشت نگاه به اب و استخر می تواند ارامش بشما بدهد و عکس هایی از اب و طبیعت نیز می تواند در دیواره ها استفاده شود که انتخاب مناسبی برای اتاق خواب شما خواهد بود.

دکوراسیون دریامی توانید از رنگ زرد نیز برای دکوراسیون استفاده کنید رنگ زرد نیز همانند رنگ افتاب یک رنگ مناسب جهت خانه می باشد که می توانید از ان در خانه استفاده کنید  و لذت ببرید این رنگ کاملا مناسب سرویس بهداشتی خواهد بود.

تزئین دکوراسیون با الگوی گرفتن از دریا-قسمت اول

مطالب مرتبط