تزئین دکوراسیون با الگوی گرفتن از دریا-قسمت اول

شاید زمانیکه شروع به طراحی دکوراسیون می کنید این سوال را از مشتری خود بپرسید که می خواهید خانه تان به چه شکل باشد خوب در اینجا می خواهیم خانه تان را به شکل استخر در بیاوریم در این نوع از دکوراسیون حتما در تابستان احساس خنکی می کنید و زیبایی خاصی نیز خانه شما خواهد داشت مطمئن باشید.

دکوراسیون دریایک عکس بزرگ از یک نفر در استخر دراز کشیده زیر نور افتاب می تواند یک نکته در اینجا باشد همانطور که می بنینید رنگ ها رنگ های استخر و سفید و آبی خاکستری می باشند تا شما احساس زیبای یک استخر را در خانه خود داشته باشید که واقعا نیز جالب توجه می باشد.

دکوراسیون دریااگر شما حس یک فرش ابی را دارید فرش خشک شده ابی رنگ نیز واژه دیگری می باشد که می بایست به دایره لغات خود اضافه نمایید همانطور که دراین عکس مشاهده می نمایید این نوع از فرش ها سنگ زده شده و سنگ شور شده هستند و الگوی انها با این مدل ایجاد شده است رنگ های استفاده شده همگی رنگ های استخری و ابی زیبایی هستند.

دکوراسیون دریاوقتی ابی استخری و ستاره ای با رنگ نقره ای و سفید و مدل رنگ مخمل قاطی می شود رنگ هایی جذاب به اتاق می بخشد اضافه کردن یک گیاه کوچک و زیبا به این دکوراسیون می تواند کار عاقلانه ای باشد گیاهان نقش بسیار مهمی را در دکوراسیون خانه ایفا می کنند و لازم است بهترین استفاده را از انها بنمایید.

دکوراسیون دریاوقتی چشمانتان را می بندید می توانید تصور کنید که در کنار دریای مدیترانه نشسته اید و از ان لذت می برید با این دکوراسیون دیگر تصور نخواهید کرد این حس را کاملا به خانه خود خواهید اورد.

دکوراسیون دریایکسری از کف ها با جنسشان باعث می شوند که رنگ روی زمین بازتاب داشته باشد و این خود می تواند انتخاب مناسبی برای زیباتر شدن خانه باشد.

تزئین دکوراسیون با الگوی گرفتن از دریا-قسمت دوم

مطالب مرتبط