تزئین درب ها با استفاده از شیشه های رنگی استنید گلس

درب ورودی و یا درب اتاق ها و سالن های مختلف، بخشی جدایی ناپذیر از هر ساختمان است و آراستن درب ها با شیشه های رنگی استیند گلس، این امکان را برای افراد فراهم می کند تا محیط کار و زندگی خود را زیباتر کنند و کیفیت بصری محیط را راتقا بخشند.

خانه ای را تصور کنید که دارای درب های تیره و تکراری چوبی و یا فلزی است و از هرگونه زیبایی بی بهره است و در مقایسه با آن به خانه ای بیندیشید که دارای درب های شیشه ای استیند گلس در طرح ها و رنگ های متنوع است و با عبور دادن نور از خود، جلوه ای تماشایی از رقص نورها و رنگ ها را به وجود می آورد!

کاربرد درب های شیشه ای استیند گلس در اماکن مختلف

برخی افراد تصور می کنند که درب های شیشه ای از استحکام و امنیت کافی برخوردار نیستند و قابل استفاده در هر ساختمان و هر بنایی نمی باشند!

این در صورتی است که درب های شیشه ای استیند گلس که به صورت دوجداره نیز قابل اجرا هستند، از مقاوت و استحکام بالایی برخوردارند و به عنوان درب ورودی ساختمان، درب اتاق خواب ها، درب سالن های مختلف در منازل مسکونی و حتی مراکز اداری و تجاری، فرهنگی و آموزشی مورد استفاده قرار می گیرند.

این درب ها ضمن ایفای نقش عملکردی در هر فضا، موجب زیباتر شدن محیط مورد نظر نیز می گردند و با منعکس نمودن نور در رنگ های مختلف، موجب پویایی و سرزندگی محیط می شوند.

ترکیب چوب و شیشه های استنید گلس در درب ها

 

یکی از رایج ترین روش های استفاده از شیشه های رنگی استند گلس در ساخت درب های مختلف، ترکیب این شیشه های رنگی با چوب می باشد. با ترکیب چوب و شیشه های رنگی استند گلس در ساخت انواع درب ها،  استحکام و مقاوت آن ها افزایش بسیار می یابد و وجود  شیشه های رنگی استند گلس در کنار چوب، جلوه ای خارق العاده را رقم می زند.

درب های شیشه ای استیند گلس لازم به ذکر است که انتخاب طرح و رنگ ایده آل در محیط مورد نظر، مساله ای بسیار مهم است و همواره مورد توجه متخصصین دکوراسیون داخلی قرار می گیرد. با مراجعه بهشرکت دکوراسیون ایراچی می توانید، از مشاوره و راهنمایی نیروهای متخصص این مجموعه بهره مند شوید و با استفاده از شیشه های رنگی استنید گلس، درب خانه و یا محل کار خود را، به زیباترین شکل ممکن بیارایید.

درب های شیشه ای استیند گلس

مطالب مرتبط