تزئین تالار عروسی با استین گلس و تیفانی

پنجره های ایراچی حس ظرافتی خاص به هر تالار عروسی اضافه می کند

شیشه رنگی برای تالار های عروسی

سالن عروسی خودتان را با اضافه کردن پنجره شیشه ای استین گلس زیبا بهتر کنید. شیشه های تزئینی میتوانند سالن شما را با رنگ ها و تصاویر خیره کننده روشن کند درحالیکه ظاهر و احساس یک مکان سنتی را به شما حفظ کرده اند. مهمانان عروسی را با طرح های شیشه رنگی که در نور خورشید خیره کننده اند تحت تاثیر قرار دهید، هر زمان که نور تغییر می کند رنگ های جدید و بدیعی را نشان می دهد. 

با نصب پنجره شیشه ای تیفانی در ورودی سالن توجه تمام بازدید کنندگان را به تزئینات سالن جلب کنید.همچنین شما می توانید خیلی ساده با استفاده از شیشه های رنگی سنتی که تصاویر شاد و الهام بخش از عشق و شادی را نشان می دهند انتخاب کنید.
اگر شما می خواهید پنجره های شیشه رنگی را در سالن عروسی به کار بگیرید، ولی هیچ پنجره ای وجود ندارد، به استفاده از “پنجره های کاذب” شرکت شیشه رنگی فکر کنید. این طرح های کوچک تاثیر برانگیز داخلی به شما اجازه می دهد تا ظاهر و احساسی سنتی از شیشه رنگی را بدون استفاده از نور طبیعی خورشید به دست بیاورید.
ما به عظیم ترین مجموعه از طرح های شیشه رنگی جهان که داریم می بالیم درحالیکه به شما امکان ساخت کاری کاملا سفارشی را هم می دهیم. همین امروز ساخت شیشه رنگی شاهکار خود را با مشورت کردن با یکی از متخصصان طراحی ایراچی آغاز کنید.

مزایای استفاده از شیشه رنگی در تالارهای عروسی

  • دارای بزرگترین مجموعه از طرح های انتخابی در جهان
  • تصاویر زیبایی که تعالی بخش و الهام بخش هستند
  • قابلیت سفارشی سازی
  • پنجره های با نور LED پس زمینه
مطالب مرتبط