ترکیب چوب و استیند گلس در خانه

یکی از زیباترین حالاتی که بر جلوه ی شیشه های رنگی استیند گلس در خانه ها می افزاید، ترکیب چوب و استنید گلس به روش های مختلف است که در بخش های مختلف و در ابعاد متنوعی، مورد استفاده قرار می گیرد.

ترکیب چوب و استنید گلس در ساخت انواع درب ها، پنجره ها و سازه های دکوراتیو، یکی از روش های رایج و محبوب، برای بهره بردن از این شیشه های رنگی زیبا می باشد و استفاده از آن ها را، در جای جای خانه ها، ممکن و میسر می نماید.

کافی است کمی خلاقیت و نوآوری به خرج دهید، و به هنگام انتخاب متریال، برای ساخت بخش های مختلف منزلتان، به گزینه های تازه تر و خلاقانه تر، همچون شیشه های استیند گلس نیز بیندیشید و آن ها را با متریال های اصیل و قدیمی همچون چوب ترکیب نمایید، تا به نمایی زیبا و متفاوت در منزل خود دست یابید.


چگونه از ترکیب چوب و شیشه های استنید گلس در منزل خود استفاده نماییم؟

همان طور که در قسمت بالا اشاره کردیم، استفاده از ترکیب چوب و شیشه های استیند گلس، در بخش های مختلفی رایج و متداول می باشد. به عنوان مثال، چه بسا افرادی که به جای استفاده از درب های ورودی تمام چوب و یا تمام شیشه، از درب هایی با ترکیب چوب و شیشه ی استیند گلس استفاده می نمایند و جلوه ای بسیار زیبا را، در فضای خانه ی خود به وجود می آورند.

همین ترکیب در مورد پنجره ی خانه ها و همچنین پنجره ی آشپزخانه ها نیز، صادق است. همچنین سازه های دکوراتیو بسیاری، با استفاده از چوب و شیشه های استنید گلس ساخته می شوند که بعضی از آن ها به صورت پنل های جداکننده و یا صفحات تیغه ای شکل در فضای منازل، مورد استفاده قرار می گیرند.


استفاده از چوب در کنار شیشه های استنید گلس، موجب ایجاد گرما و صمیمیت در فضا می شود، و زیبایی و برازندگی شیشه های استیند گلس را، دوچندان می نماید.

شیشه های رنگی استیند گلس با طرح ها و نقش های متنوع، در دل فریم های چوبی، جلوه ای متفاوت می یابند و کیفیت بصری محیط خانه ی شما را،تا حد زیادی ارتقا می بخشند.

اگر شما نیز به اجرای پروژه های استیند گلس در خانه ی خود علاقه مندید، به بخش های مختلف سایت ایراچی، مراجعه نموده و با دیدن پروژه های متعدد اجرا شده توسط این تیم، ایده های کاربردی بسیاری را، کسب نمایید.

همچنین در صورت لزوم می توانید، به مشاوره با طراحان و متخصصان این شرکت بپردازید، و محیط اطراف خود را، به بهترین شکل ممکن، متحول نمایید.

مطالب مرتبط