ترکیب فلز و شیشه های رنگی استیند گلس در حیاط خانه ها و باغ ها

برخی افراد تصور می کنند که استفاده از شیشه های رنگی استیند گلس ، تنها در اماکن داخلی و در ساخت درب ها و پنجره های شیشه ای رایج و متداول است و استفاده از این شیشه های تزئینی در محیط های باز همچون حیاط خانه ها، باغ ها و باغچه ها، امری نامعقول و غیر ممکن به شمار می آید.

این در صورتی است که استفاده ازشیشه های رنگی استیند گلس که در فریم های فلزی قرار گرفته اند، در اشکال و اندازه های مختلف اجرا می گردد و سازه های دکوراتیو حاصل از ترکیب شیشه های استیند گلس و فلزات، زینت بخش بسیاری از حیاط ها و باغچه ها می باشد.

شیشه های رنگی استیند گلس

کاربرد سازه های شیشه ای دکوراتیو در حیاط ها و باغ ها

همان طور که می دانید، شیشه های استیند گلس دارای رنگ های بسیار متنوع و شادابی هستند و قرار گرفتن آن ها در کنار هم، نمایی خارق العاده را رقم می زند و سازه ای دکوراتیو و زیبا را به وجود می آورد که ضمن بهره مندی از ظاهری زیبا، نور طبیعی را نیز از خود عبور داده و انعکاسی از انوار درخشان نور آفتاب در رنگ های مختلف را، در فضای مورد نظر به وجود می آورند.

کاربرد این شیشه ها بسیار متنوع است و کاربر به راحتی می تواند با ساخت فریم ها و قاب های مورد نظر در اشکال مختلف، هر نوع مدلی را به کمک این شیشه های تزئینی پیاده سازی نماید.

شیشه های رنگی استیند گلس

از طرف دیگر این سازه ها بسیار مقاوم و مستحکم هستند و در برابر بارش برف و باران، وزش باد و وارد آمدن ضربه های مختلف، هیچ آسیبی را متحمل نمی شوند و گزینه ای ایده آل جهت استفاده در اماکن سرباز همچون باغ ها می باشند.

بنابراین تمام این ویژگی ها در کنار هم باعث می شوند تا افراد زیادی برای آراستن فضای حیاط، باغ و باغچه ی خود، ازشیشه های تزئینی استنید گلس استفاده نمایند که در اشکال متنوعی همچون گل های شیشه ای، آویزهای زینتی و تابلوهای رنگی در صدها مدل مختلف، طراحی و ساخته شده اند و در کنار سرسبزی موجود در حیاط و باغچه ی مورد نظر، فضایی منحصر به فرد و بسیار زیبا را به وجود می آورند.

شیشه های رنگی استیند گلس

کافی است کمی متفاوت بیندیشید و قوه ی تخیل و خلاقیت خود را به کار گیرید تا با استفاده از شیشه های رنگی استیند گلس و ترکیب آن ها با فلزات، که موجب دوام و ماندگاریشان می گردند، محیط اطراف خود را به بهترین شکل ممکن تغییر داده و زیبایی آن را دوچندان نمایید.

با گروه تخصصی ایراچی همراه باشید تا با پروژه های مختلف اجرا شده توسط این تیم آشنا شوید و کاربرد شیشه های تزئینی استنید گلس در اماکن مختلف را مورد بررسی قرار دهید.شیشه های رنگی استیند گلس

مطالب مرتبط